HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 3 Aralık 2019

YENİ VALENTİNO GARAVANİ VSLING ÇANTA

Magazinizmir
Aksesuar seçimlerinde sade ve sofistike tasarımlara yönelen şehirli kadın için sonbahar gardırobuna eklenecek yatırım parçası karşınızda!

 Valentino’nun altın çağlarının başladığı 70’lerin geometrik detaylarından ilham alan yeni VSLING, sezonun en gözde çanta modellerinden olacağının mesajını Kendall Jenner'lı kampanyası ve modern siluetiyle ilk bakışta veriyor. Minimal çizgileri ve zarif logo kullanımıyla dikkat çeken VSLING renk ile form arasındaki mükemmel dengesiyle şehir hayatında bir arzu nesnesi haline gelmek için ideal tasarıma sahip. Eforsuz tavrı ve fonksiyonel formuyla kullanım kolaylığı konusunda hayal kırıklığına uğratmayan çanta, markanın alametifarikası olan yüksek kalite napa deriyle kaplanan logo detayıyla zamansız ve çabasız parçalara yatırım yapanların alışveriş listesinde bir numara olmaya aday.  

Gündüzden geceye her stil anınıza uygun hale gelmesi için tasarlanan VSLING, sap boyunun isteğinize göre ayarlanabilmesi için tasarıma eklenen zincir detayıyla da öne çıkıyor. Valentino denilince ilk akla gelen kaliteli materyaller, zanaatkarlık ve parlak renk paleti, yeni modeli gardrobunuzun ön sıralarına yerleşecek en kalıcı aday haline getiriyor. Minimal formlara ve konfor vadeden zamansız parçalara tutkuluysanız bu sezon dolabınızın yeni baş rolünü belirlemeden VSLING'e yakından bakmanızı öneriyoruz. 
 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN