HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 12 Mart 2020

YENİ SEZONDA YİNE “SMOKİN BAŞARILI”! ALTINYILDIZ CLASSİCS

Magazinizmir
Özel günlerin vazgeçilmez parçası olan smokin, erkeklerin kusursuz bir görünüm yaratmak için davetlerde tercih ettiği modellerin başında geliyor. Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 2020 İlkbahar/Yaz sezonunu birbirinden başarılı 13 farklı smokin modeliyle karşılıyor.

 Her dönemin favorisi Altınyıldız Classics siyah smokin modelleri, detayları ile farklılaşıyor. Özgün modelleri ve renk çeşitliliği ile Altınyıldız Classics smokinler, kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen erkeklerin özenle taşıdığı çok özel parçaların başında geliyor, gece boyunca şıklığın yanı sıra konforu da sunuyor.

Siyah gibi zamansız modellerin yanı sıra Altınyıldız Classics’in renkli seçim yapmak isteyenlere sunduğu lacivert, bordo ve beyaz renk alternatifleri, erkeklerin katıldıkları davetlerde fark yaratmaları için başarılı bir seçim.

 

 

 

Şık ve foksiyonel detaylarıyla kullanım alanını genişleten Altınyıldız Classics smokinler; takılıp çıkarılabilen saten yaka özelliği ile takım elbise olarak da kullanılabiliyor, tek parça ile birden fazla kullanım avantajı da sağlıyor. Her detayı özenle ve kusursuz bir incelikle hazırlanmış Altınyıldız Classics smokinler, erkeklerin asalet dolu tarzını tamamlıyor.

 

 

Kumaşa, kaliteye ve tasarıma önem veren Altınyıldız Classics’in farklı konseptlere farklı tarzlar sunan smokin modellerine Altınyıldız Classics mağazalarından ve altinyildizclassics.com adresinden ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN