HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 16 Temmuz 2019

YAZ HİÇ BİTMESİN DİYENLER BEYMEN CLUB FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA BULUŞUYOR...

Magazinizmir
Hayat yazın güzel diyenlerdenseniz ve tatil fotoğraflarınız telefonunuzda birikmeye başladıysa, BEYMEN Club Fotoğraf Yarışması’nı kaçırmayın!

Yazı en iyi anlattığını düşündüğünüz fotoğrafınızı #BeymenClublaYazHiçBitmesin hashtag’i ve @beymenclub’ı etiketleyerek Instagram’dan paylaşın, harika hediyeleri kazanma şansını yakalayın!
12 Temmuz 2019, Cuma günü başlayan ve 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği yarışmaya katılan fotoğraflar; Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili, Beymen CMO’su Polat Uyal, 212 Studio Kurucusu Handan Yılmaz, moda yazarı Koray Caner, sanatçı Sedef Gali’den oluşan yarışma jürisi tarafından değerlendirilecek.

Son katılım tarihi 18 Ağustos, Pazar günü olan yarışmada dereceye giren fotoğraflar, #BeymenClublaYazHiçBitmesin dijital sergisi dahilinde seçili BEYMEN Club’lardaki ekranlarda ve BEYMEN Club sosyal medya hesaplarında sergilenecek.

Yarışmanın birincisi BEYMEN Club’dan 3.000 TL’lik, ikincisi 2.000 TL’lik, üçüncüsü ise 1.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek. 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN