HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 10 Ekim 2022

‘W COLLECTION 22/23 SONBAHAR KIŞ KADIN VE ERKEK KOLEKSİYONU’ GÜNÜMÜZ YAŞAM STİLİNE UYGUN TASARIMLAR SUNUYOR

Magazinizmir
‘W Collection 22/23 Sonbahar Kış Kadın ve Erkek Koleksiyonu’ modern ve minimal tasarımlarıyla zamanın ruhunu yakalıyor. Stil sahibi kadınlar için tasarlanan kadın koleksiyonu gündüz ve gece giyimine yönelik alternatifler sunarken, erkek koleksiyonu rahat silüetleri ile konfor ve lüksü harmanlıyor.

‘W Collection 22/23 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu’ trendleri yansıtan etkileyici tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gündüz giyiminin yanı sıra gece için hazırlanan metalik gümüş renklerin kullanıldığı daha sofistike bir kapsül koleksiyon da stil sahibi kadının gardırobundakini yerini alıyor. Koleksiyonda mevsimin doğal renkleri olan koyu kahverengi, turuncu, koyu yeşil ve kırmızı dokunuşların yanı sıra, çizgiler ve çiçekler de desenlerde yer alıyor.

Soğuyan havalara eşlik eden takım elbiseler, oversize kabanlar, blazer ceketler, elbiseler, geniş kesim pantolonlar ve örgü tasarımlar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Koleksiyon, her zaman en çarpıcı ve popüler trendlerden biri olan maskülen ve feminen stilleri sofistike dokunuşlarla buluşturuyor. 22/23 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, siyah ve kırmızı detayların kullanıldığı ana koleksiyon dahil olmak üzere 7 farklı başlıktan oluşuyor. Diğer temaları maviler, kahverengi ve turuncular, askeri koyu yeşil, kum rengi tonları, siyah ve gümüş metalik tonlar içeren geceye özel kapsül koleksiyondan oluşan tasarımlar mağazalarda ve online olarak satışa sunuluyor.

‘W Collection 22/23 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu’ şehirlerin tarzını günlük hayata taşıyor. Dünya gezgininden ilhamını alan yeni koleksiyon, şehirlerin stilleri arasında hareket eden bir şıklık sunuyor. Paris, Los Angeles, Milano ve İstanbul’un kültür ve tarzlarını harmanlayan yeni sezon tasarımlarda, konfor, şıklık ve lüks bir araya geliyor. “Leisure Tailor” serisi ile sofistike İtalyan zevkini yansıtan blazerlar, montlar erkek gardırobunun zamansız parçaları olarak öne çıkarken, “Leisure” serisi lüksü; kumaş seçimleri, malzeme miksi gibi ultra konfor öğeleriyle buluşturuyor. W Collection, “Jersey Mood” ile erkeğin giyim şeklini tüm açılardan keşfediyor. Seçkin ve çok yönlü parçalardan oluşan bu seri kaz tüyünden, takım elbiselere, paltolardan bomber ceketlere kadar doğal bir estetik sunuyor. “Globetrotter Hyper Stretch” ise akıllı kumaş teknolojileri ile üretilen gömlek ceketleri, seyahat blazerları ve informal takımları ile iş hayatının resmiliği ve günlük yaşamın rahatlığı arasında bir sentez yaratıyor. “Sportwear” serisi ise teknolojik yün kumaşlar ile parka, kaz tüyü kaban ve spor montlarda fonksiyonelliği ve konforu bir araya getiriyor.

W COLLECTION HAKKINDA
Bir Vakko kuruluşu olan W Collection, ilk mağazasını İstanbul'da 2003 yılında açtı.
W Collection, bugün Türkiye'de 41 mağazasıyla genç profesyonellerin moda markası konumuna geldi.
W Collection, erkek modasını teknolojik kumaşlar, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak, moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiriyor. Koleksiyonlarındaki stil ve zenginlik hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirleyen bir marka kimliğinin altını çiziyor.
W Collection Kadın Koleksiyonu ise iş dünyasından günlük hayatın dinamizmine geniş bir çerçevede sunduğu tasarımlarla beğeni kazanıyor. İş hayatına sade, rahat ve titiz kesimlerle yeni bir yorum katan koleksiyonlar eğlenceli renklerle çeşitlenirken, romantik bir çekicilik de sunuyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN