HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 8 Mart 2022

Victoria’s Secret En Özel Gününüzde de “Bridal Koleksiyonu” ile Yanınızda!

Magazinizmir
Her detayını ayrı ayrı planladığınız, her şeyin mükemmelini aradığınız o masalsı güne, Victoria’s Secret’ın ışıltılı Bridal Koleksiyonu ile hazırlanın!


Mutluluğun en saf halini temsil eden ve hayalleri süsleyen bir gelinlik, aksesuarlarla desteklenen ışıltı, kusursuz bir makyaj… Tüm ayrıntılarla göz alıcı bir gelin için en az bunlar kadar önemli olan bir şey var: günün mutluluğunu ve masalsı duruşunu en içten şekilde destekleyen gelin iç giyim parçaları! Victoria’s Secret Bridal koleksiyonu ile gelinliğin mükemmel duruşunu destekleyen ve gün boyunca konforunuzu düşünen gelin iç giyim parçalarının tutku dolu etkilerini üzerinizde hissedin.

Gelinliğinizin içinde kusursuz duran bir sütyen bu günün en önemli parçalarının arasında yer alırken gelinliğin duruşunu destekleyerek gün boyu özel bir konfor sağlayacak. Göğsü toparlayan, büyüten veya kaldıran seçenekleriyle Victoria’s Secret Bridal koleksiyonu ile rüya gibi bir günün en güzel duruşuna sahip olabilirsiniz. Farklı göğüs anatomilerine ve gelinlik modellerine kusursuzluk katacak gelin sütyenleri, ihtiyaçlara göre çeşitleniyor.

Omuzlarınızın güzelliğini gösterecek şık bir straplez gelinlik için Victoria’s Secret Very Sexy Push-up Straplez Sütyen modelleri size mükemmelliği fısıldayacak. Yumuşacık yapısıyla konforu, kaydırmayan yan bantları ile muhteşem göğüs dekoltesini destekleyecek V kesim straplez sütyen ile harika hissederken maksimum kaldırma etkisi, birbirinden ayrılmış göğüslerin gelinlikteki seksi duruşunun göz alıcı etkisini sunacak. U kesim sırtı ile kusursuz uyumu sağlayacak Bombshell 2 beden büyük gösteren Push-up sütyen size cesaret verirken göğsü en doğal şekilde destekleyecek. Dream Angels Hafif Destekli Sütyenler ise gelinlik modeline, göğüs yapısına ve hayal edilen duruşa göre tasarlandı.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN