HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 9 Ocak 2020

VERSACE’DEN İDDİALI TASARIMLAR

Magazinizmir
Lüks şıklığın temsilcisi olan Versace’nin yeni modelleri Palazzo Empire Greca ve Virtus, her detayı incelikle işlenmiş tasarımlarıyla adeta bir sanat eseri gibi zarif ve benzersiz görünüyor.

Saat tutkunlarıyla, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Versace koleksiyonunda yer alan Palazzo Empire Greca ve Virtus; zamanı ve ihtişamı, sanatsal dokunuşlarla buluşturuyor.

Palazzo Empire Greca’nın odak noktasında markanın ikonik sembolü Medusa yer alıyor. Saatin Greca deseni başroldeki Medusa'yı adeta korurcasına bezelini çevrelerken, deri kayışta da kullanılan Greca deseni, tasarımdaki sanatsal dokunuşun altını bir kez daha çiziyor.

İlhamını barok tarzdan alan Virtus, kadranın ortasında yer alan altın rengi büyük V harfi ve sofistike yapısıyla odak noktası olmayı başarıyor. Çelik ve altının uyumunu gözler önüne seren bilezik ise modern tasarımlı ince kasayla zarafetle bütünleşiyor.

 

- VRSCVEDV00319 7.560TL

Versace’nin en yeni tasarımları Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Fiyat bilgisi:

VRSCVEHC00719 5.650TL

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye'de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN