Türkiye’nin Ünlü Makyaj Artisti Cem Bozkurterdem İzmir’de

12-13-14 Eylül ve 20-21 Eylül tarihlerinde Alsancak Kıbrıs Şehitlerinde'ki İzmir Makyaj Atölyesi Makyaj Artist’i CEM BOZKURTERDEM Mesleki Makyaj ve uygulamalarını kapsayan geniş kapsamlı bir eğitim gerçekleştirilecek.Sınırlı sayıda katılımcıyı kapsayan bu eğitim profesyonel anlamda bu işi meslek edinmek isteyenlere İzmir’de yeni bir kariyer ve iş fırsatı sunacaktır. Temel teknikler, yüz gölgeleme, çekim makyajı, gelin makyajı, efekt makyajı (yara ve yaşlandırma) Backstage kuralları, Dramatik-doğal makyaj, gibi farklı konuların da teori ve uygulama olarak işleneceği konular de bu eğitimler içinde yer alacaktır. 25 saatli sürecek bu eğitimin sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Bilgi için: 0554 9431033 Gönül Arslan
0507 4561634 Aylin Babadağ

Cem Bozkurterdem Kimdir?

MAC CosmeticsTurkey’de eğitim müdürlüğü yaptı. Amerika’da, Langevin, Train TheTrainer ve LeadingEffectively eğitimlerini alarak dünyaca ünlü makeup artist Kabuki, JoanneGair ve CirqueDuSoleil makyaj workshoplarına katıldı. Pek çok defile, reklam ve dergi çekimleri gerçekleştirdi.

İstanbul Moda haftası, Mango ve Cengiz Abazoğlu gibi pek çok defilede Make up Artist olarak yer almıştır.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Makyaj Artisti, Cem Bozkurterdem, Alsancak Kıbrıs Şehitleri, İzmir Makyaj Atölyesi, Mesleki Makyaj ve uygulamaları, yüz gölgeleme, çekim makyajı, gelin makyajı, efekt makyajı, Dramatik-doğal makyaj, Gönül Arslan, Aylin Babadağ, MAC CosmeticsTurkey, İstanbul Moda haftası