HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 20 Aralık 2019

TÜRKİYE’DE TEK

Magazinizmir
Ankara’nın en yeni özel tasarım mağazası Ayşegül Erbil Exclusive, ünlü markaların özel koleksiyonlarının yer aldığı görkemli bir defile ile Beytepe’de lansmanını gerçekleştirdi.

Ankara’nın sevilen simalarının katıldığı davette, defileye ve mağazadaki ürünlere olan ilgi büyüktü. Sevilen bir çok hazır giyim markasının yanı sıra, Eiccholtz, Fancy gibi dünyaca ünlü tasarım devlerinin ürünlerinin yer aldığı Ayşegül Erbil Exclusive’de davetliler, trend ev aksesuarlarından, gece kıyafetlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaştı.

Mağazanın tasarımının çok beğenildiği ve övgü dolu sözlerin eksik olmadığı lansmanda, davetliler “Mağaza tasarımıyla, kalitesiyle ve bünyesindeki özel markalarıyla Ankara’da gerçekten eşsiz bir deneyim sunuyor” diyerek şaşkınlıklarını dile getirdiler.

Ayşegül Erbil’in Hedefi Dünyaya Açılmak

Defilenin sonunda davetliler ile moda kariyerini ve hikayesini paylaşan genç ve başarılı iş kadını Ayşegül Erbil, özel tasarım bir mağazayı Ankara’ya kazandırmanın sadece hayallerinden biri olduğunu dile getirerek, “Bizim için haute couture olarak başlayan yolculuğumuz, hazır giyim ile devam etti. Ankara’da bu şekilde özel tasarım mağaza eksikliğini fark ederek, hem dekorasyon hem de hazır giyimi birlikte buluşturma hayaliyle yola çıktım” dedi. İlerleyen zamanlarda hedefinin dünyaya açılmak olduğunu vurgulayan Ayşegül Erbil, yeni projelerini davetliler ile paylaştı.

- GÜLENNUR AYDIN

- MERT FARUK, AYŞEGÜL ERBİL

- HÜLYA AKMAN

- EMİNE, ALİME AKSOY

FACEBOOK İLE BAĞLAN