HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 5 Haziran 2020

TREND & YOU ŞIKLIĞI TÜM TÜRKİYE’ Yİ SARIYOR

Magazinizmir
İstanbul'da stil sahibi erkeklerin tercihi Trend & You şimdi online alışveriş seçeneği ile tüm Türkiye'yi giydirmeye hazırlanıyor.

İlk mağazasını bundan dört yıl önce İstanbul’da açan Trend & You kendi tasarımlarını ve üretimlerini yapan, hatta pek çok markaya ürün tedarik eden bir moda markası. Markanın farkı ise trendleri takip eden değil, yaratan tarafta yer almasından geliyor. Genç ve dinamik bir stili, hızlı yaşantının gereklerine uygun şekilde rahat kalıplar ile harmanlayan marka; birbirinden şık ürünleri uygun fiyatlar ile sunuyor. Şimdi bu ürünlere ülkenin her yerinden online alışveriş seçeneğiyle ulaşmak da mümkün.

 

Kaliteli Giyinmek İçin Servet Harcamanıza Gerek Yok

Trend & You, hazır giyim sektöründe oluşan “kaliteliyse pahalıdır” algısına karşı çıkan bir marka. Uygun fiyatlarla da kaliteli erkek giyim ürünleri üretilebileceğinin en büyük kanıtı ise markanın 2020 koleksiyonu. Kaliteli malzeme seçimi ile özenli işçiliği bir araya getiren koleksiyonda hem fiyatlar oldukça makul hem de periyodik indirimler mevcut.

 

Online Alışveriş Zamanı

İstanbul’da binlerce erkeğin tarzını yaratan Trend and You şimdi yeni online alışveriş sitesi ile tüm Türkiye’yi giydirmeye hazırlanıyor. Koşulsuz kolay iade, pek çok üründe ücretsiz kargo ve kaçırılmayacak indirimler ile satışa sunulan koleksiyonları www.trendandyou.com adresinden incelemek ve satın almak mümkün.

 

Zengin Ürün Yelpazesi

Markanın koleksiyonunda klasik giyinmeyi sevenlerin de, tarzıyla kendinden söz ettirmeyi sevenlerin de kendine yakıştıracağı pek çok seçenek mevcut.

Trend & You’nun gömlek, pantolon, tshsirt, mont, aksesuar, ayakkabı ve çok daha fazlasından oluşan koleksiyonlarında geniş smart casual seçenekler bulunuyor. Formal giyimde ise klasikleşmiş parçaların dinamik yorumlarını bulmak mümkün.

FACEBOOK İLE BAĞLAN