HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 16 Ocak 2020

TCHİBO’DAN KIŞIN İÇİNİZİ ISITACAK ÖNERİLER

Magazinizmir
Kışın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlamasıyla hem içimizi hem de dışımızı sıcak tutma ihtiyacımız da arttı. Ev moduna geçtiğimiz şu sıralarda Tchibo’nun sıcacık tutacak fonksiyonel ürünleri ile sıcaklığın keyfini çıkarabilir, kendinizi şımartabilirsiniz.

Soğuk bir günün ardından yapılacak en güzel aktivitelerden biri de evin rahatlığına ve sıcaklığına koşmaktır. Yoğun tempo ve hava koşullarıyla mücadelenin ardından hem içinizi hem de dışınızı ısıtarak biraz rahatlamak isterseniz, Tchibo’nun sıcacık ve yumuşak ürünleri tam size göre…

Ayaklar hep sıcacık

Terlik gibi giyebileceğiniz Ayak Bölmeli Peluş Sıcak Su Torbası, yumuşacık peluş dokusuyla içinizi ısıtacak. 1,8 litreye kadar sıcak su ile doldurduğunuzda ayaklarınızı alttan saran sıcaklığa kendinizi bırakarak, rahatlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tchibo’nun içinizi ısıtacak önerilerinden biri de Elektrikli Isıtıcı Sırt Yastığı. Sırtınızı ve belinizi kaplayan ve arkadan bakıldığında yelek gibi görünen bu yastık, ayarlanabilir 4 ısı kademesine sahip. Aşırı ısınmaya karşı korumalı olan ve 90 dakika sonra otomatik olarak kapanan sırt yastığı, uzunluğu ayarlanabilen bel kemeriyle de sıcaklığı istediğiniz bölgeye yönlendirmenize yardımcı oluyor.

Isıtıcı Dolgulu Ev Çorabı ise yerleştirilebilir küçük ısı yastıkları ile ayaklarınızı ısıtırken sevimli görünümüyle de gülümsetiyor.

Tchibo’nun kışın içinizi ısıtacak, fonksiyonel ürünleri, www.tchibo.com.tr  internet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Isıtıcı Dolgulu Ev Çorabı fiyatı: 69,95 TL

 

Elektrikli Isıtıcı Sırt Yastığı fiyatı: 249,95 TL

 

Ayak Sıcak Su Torbası fiyatı: 89,95 TL

Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan'da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya'nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN