HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 13 Aralık 2019

TASARIM MARKASININ ÖZEL GECESİ

Magazinizmir
Hayata geçirdiği tasarımlarıyla daha iyi bir yaşam için Teşvikiye’deki mağazasında hizmet veren Lagu, ünlü isimler ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı açılış davetinde çok özel bir geceye imza attı. Yoğun bir katılımın olduğu gecede, davetliler gece boyunca keyifli saatler geçirdi.

 ‘Live Better’ motto’suyla tasarımlarını daha iyi yaşamak isteyenlerle buluşturan ve özenle tasarladığı ürünlerini sanatla‘Live Better’ motto’suyla tasarımlarını daha iyi yaşamak isteyenlerle buluşturan ve özenle tasarladığı ürünlerini sanatla harmanlayarak yaşam alanlarına taşıdığı özel koleksiyonlar hazırlayan Lagu, düzenlediği açılış davetinde ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının tanınmış isimleriyle güzel bir geceye imza attı. Bu özel gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan ile markanın Singapur ortağı Elif Gürel; ‘Bir Dilek Tut’ Derneği ile başlattıkları keyifli işbirlirliğini de derneğin başkanı Füsun Kuran’la birlikte davetlilere duyurdu.

Aralarında Gonca Vuslateri, Başak Atıcı, Murat Bur, Eren Hacısalihoğlu, Tuan Tunalı, Ceren Akdağ, Cemre Kemer, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik gibi tanınmış isimlerin yanı sıra cemiyet hayatının önemli isimlerinden Füsun Kuran, Volkan Karataş, Ebru-Ahmet Karaçam ve ünlü modacılar Emre Erdemoğlu, Serdar Uzuntaş’ın da olduğu gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan, hayata geçirdikleri çok özel bir sosyal sorumluluk projesiyle her iki ayda bir bir çocuğun hayalindeki odayı tasarlayarak onun mutluluğuna katkı sağlayacak olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler. harmanlayarak yaşam alanlarına taşıdığı özel koleksiyonlar hazırlayan Lagu, düzenlediği açılış davetinde ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının tanınmış isimleriyle güzel bir geceye imza attı. Bu özel gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan ile markanın Singapur ortağı Elif Gürel; ‘Bir Dilek Tut’ Derneği ile başlattıkları keyifli işbirlirliğini de derneğin başkanı Füsun Kuran’la birlikte davetlilere duyurdu.

Aralarında Gonca Vuslateri, Başak Atıcı, Murat Bur, Eren Hacısalihoğlu, Tuan Tunalı, Ceren Akdağ, Cemre Kemer, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik gibi tanınmış isimlerin yanı sıra cemiyet hayatının önemli isimlerinden Füsun Kuran, Volkan Karataş, Ebru-Ahmet Karaçam ve ünlü modacılar Emre Erdemoğlu, Serdar Uzuntaş’ın da olduğu gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan, hayata geçirdikleri çok özel bir sosyal sorumluluk projesiyle her iki ayda bir bir çocuğun hayalindeki odayı tasarlayarak onun mutluluğuna katkı sağlayacak olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

- ELİF GÜREL, UFUK CEYLAN, DİLEK CEYLAN

- MERİÇ KÜÇÜK, CEMRE KEMER, RÜYA BÜYÜKTETİK

- YANA MAZANOVA, TUAN TUNALI

- GONCA VUSLATERİ

FACEBOOK İLE BAĞLAN