HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 18 Aralık 2019

SONBAHAR-KIŞ ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU 19/20

Magazinizmir
Dolce&Gabbana, spor ve lüks tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

DG4354

Şeffaf asetat ile Havana üst kısımdan oluşan ve bej lensler ile bir araya getirilen büyük aviator tipi güneş gözlüğü modeli, dikkat çekici 45° kesime sahip kare ön kısım ve köprüye işlenmiş Dolce&Gabbana logosuyla dikkat çekiyor. Bu modelin ayrıca tonsürton lensler ile siyah ve mavi seçeneği de vardır. İnce hatlı saplarda DG harfleri bulunur.

DG2213

Bu pilot tarzı güneş gözlüğü ince metal bir çerçeveye sahiptir ve gözlüğün ön kısmı, Dolce&Gabbana stilinin özgün niteliklerinden olan, dikkat çekici 45° kesim ile tasarlanmıştır. Sap üzerinde ve köprünün üst kısmında logo işlemesi öne çıkıyor. Sportif olmakla birlikte sofistike bir havaya sahip bu modelin tonsürton lensli mat siyah veya gunmetal ve kahverengi lensli altın seçenekleri mevcuttur.

DG6115

Kare biçimli naylon fiber bu modelin saplarında metal detaylar ve Dolce&Gabbana logosu dikkat çekiyor. Ayrıca modelin pek çok renk seçeneği mevcuttur.

DG4351

Bu panthos biçimli asetat güneş gözlüğü anahtar biçiminde köprü ile tasarlanmıştır. Modelin öne çıkan özelliği, metal menteşenin iç kısmına gizlenmiş DG logosudur. Net hatlı kenarlara sahip profil, modele son derece modern bir hava katarken, siyah ve Havana renklerinin yanı sıra kahverengi, duman grisi ve maviye çalan lenslerle kombine edilmiş tütün rengi ve gri çizgili asetat seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN