HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 9 Aralık 2022

SKANDALLARLA DOLU “VICTORIA’S SECRET: ANGELS AND DEMONS” GAİN’DE YAYINA GİRDİ

Magazinizmir
Her biri olay yaratan baş döndürücü şovları, süperstarlara dönüşen “melekleri” ve sunduğu “kusursuz kadın” algısıyla adeta akıllara kazınan Victoria’s Secret’ın ışıltılı dünyasının ardındaki karanlık gerçekler kanınızı donduracak. Tüm dünyanın konuştuğu üç bölümlük belgesel “Victoria’s Secret: Angels and Demons” şimdi GAİN’de.

İnsan kaçakçılığı ve fuhuşa teşvikten hüküm giymiş Jeffrey Epstein’in Victoria’s Secret’ın yaratıcısı multimilyarder Les Wexner ile nasıl bir ilişkisi vardı? Modellik yapma vaadiyle çağrılan, alıkonulan, istismar edilen, bir kısmı henüz reşit bile olmayan kızların hikâyelerinde bu ikilinin rolü neydi? Eski ABD Başkanları Bill Clinton ve Donald Trump ile İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu Prens Andrew ve Bill Gates’in de aralarında bulunduğu son derece güçlü isimlerle nasıl bağlantıları vardı? Marka, #MeToo hareketinin getirdiği dönüşümlere ayak uydurmaya neden direndi?

Türkiye’de sadece GAİN’de izlenebilecek Hulu yapımı “Victoria’s Secret: Angels and Demons”, milyar dolarlık markanın başarı basamaklarını hızla çıkışını ve dramatik bir şekilde düşüşünü ele alıyor. Işıltılı Victoria’s Secret dünyasının ardındaki karanlık gerçekleri gün ışığına çıkarıyor. Popüler kültür hikâyelerini titizlikle ortaya koyan yönetmen Matt Tyrnauer’ın imzasını taşıyan “Victoria’s Secret: Angels and Demons”, iki CEO’su da dahil olmak üzere markanın eski çalışanları, temsilcileri, “melekleri” ile yazarlar, gazeteciler ve sektörün içinden profesyonellerin görüşlerine ve tanıklıklarına başvuruyor.

Yüksek temposu ve sadece dönemine değil, günümüzün moda dünyasına ve güç ilişkilerine de ışık tutan şaşırtıcı detayları ile tek solukta izlenecek “Victoria’s Secret: Angels and Demons”, şimdi GAİN’de.

GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,80 TL) karşılığında tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme seçeneği sunuyor. Aylık olarak ise, kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. GAİN Orijinal yapımlarının ilk bölümlerine ve içeriklerin bir kısmına her zamanki gibi ücretsiz erişilebiliyor.

GAİN’i indirmek için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain
https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910
https://appgallery.huawei.com/app/C103593621

GAİN Akıllı TV uygulaması, Apple TV ve Android TV’yi destekleyen tüm televizyonlardan, ayrıca Samsung ve LG App Gallery’den “GAİN” aratılarak indirilebilir.

GAİN Hakkında
Yeni nesil dijital içerik ve medya platformu GAİN, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebileceğiniz özgün haber, dizi, film, program, belgesel gibi içerikleri abonelik tabanlı sunan bir yayın hizmetidir. GAİN, “kaliteli zaman, değerli içerik” mottosuyla özel içeriklere, farklı seslere, bambaşka renklere ve bağımsız hikâye formatlarına yer vererek “Şimdi ne izlesem?” sorusuna kaliteli alternatifler sunar.

GAİN’e iOS ve Android için geliştirilen uygulamalar ile tüm mobil aygıtlardan, ayrıca Smart TV’lerden ve web üzerinden erişim sağlanabilir. Ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunan platformda, özel içerikleri izlemek için abonelik gerekmektedir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN