HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 10 Ocak 2019

Sevgililer Günü'nde Shiseido'nun Yeni Makyaj Koleksiyonu ile İçinizdeki Güzelliği Ortaya Çıkarın

Magazinizmir
Lider Japon mirasını makyaj ürünlerine de taşıyan Shiseido, yeni makyaj ürünlerini alışılmışın dışına çıkarak dokuları ve ciltte yarattığı hislere göre dört farklı gruba ayırdı.

Gels, Inks, Powders ve Dews. Yeni koleksiyon, sanattan aldığı ilhamla, makyajın duyusal dokularına odaklanıyor.

Sevgililer Günü’nde İçinizdeki Işıltıyı Ortaya Çıkarın

Japon kaligrafisinden esinlenen net renkelerle hatlarınızı belirginleştiren cesur, su geçirmez, yüksek pigmentli kolay uygulanabilir Shiseido Kajal Inks ile çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz. Yeni koleksiyonda Dews grubunda yüz, gözler ve dudaklara uygulanabilen multi-fonksiyonlu aydınlatıcı ürünler, cildinizdeki ışıltıyı ortaya çıkarıyor. Shiseido Minimalist Whipped Powder allık, tüy gibi hafif yapısı, uzun süre dayanıklılığı, yumuşak ve mat bitişli köpük ve kremsi dokusuyla yanaklarda, gözlerde ve dudakta doğallığı vurguluyor. Shiseido VisionAiry Gel Lipstick, jel teknolojisine sahip kalıcı yapısı ve dudakları mükemmel şekilde nemlendirici etkisiyle Sevgililer Günü’nde makyajınızda son dokunuşunu yapıyor. Modern Tokyo'nun şehir ruhundan esinlenen 28 çarpıcı rengi ile tek sürümde kolayca etkisini gösteriyor.

Sevgililer Günü’nde Shiseido’nun geniş makyaj koleksiyonundaki hediye alternatifleri ile sevgilinize içlerindeki güzelliği armağan edin.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN