HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 5 Şubat 2020

SEVDİĞİNİZE DEĞERLİ OLDUĞUNU HİSSETTİRECEK ARMAĞANLAR BROOKS BROTHERS’TA

Magazinizmir
200 yıllık perakende devi Brooks Brothers Kış Koleksiyonu sevgiliniz için birbirinden güzel hediye alternatifleri ile sizleri bekliyor.

Brooks Brothers hem kadın hem erkek Kış Koleksiyonu’nda yer alan hediye seçenekleriyle ayrıcalıklı bir tarz sunuyor. Brooks Brothers Kış Koleksiyonu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde elegan stili, kalitesi ve geniş yelpazede sunduğu alternatiflerle yanınızda.

Brooks Brothers Kadın koleksiyonunda yer alan Zac Posen kreatif direktörlüğünde hazırlanan tasarımların yanı sıra eldiven, atkı, takı gibi şık aksesuarlar öne çıkıyor.

Elegan tarzın zamansızlığını yansıtan Erkek Koleksiyonu sofistike İngiliz etkisini kırsal yaşam ile harmanlıyor. Özellikle şıklık ve fonksiyonelliğin dengesini vurgulayan erkek koleksiyonunda kol düğmesi, kravat, gömlek ve cep mendili gibi zengin seçkileriyle stil sahibi erkekler için Sevgililer Günü hediye alternatifleri bulunuyor.

Brooks Brothers’ın lüks dokunuşu zarif ve stil sahibi tüm hediye seçenekleri Sevgililer Günü’ne anlam katıyor.

Brooks Brothers kalitesini İstanbul Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinye Park, İstanbul Optimum Outlet, Ankara Panora, İzmir Hilltown AVM Brooks Brothers mağazaları, Akmerkez Edwards, Kalamış Edwards mağazalarını ziyaret edebilir ya da Edwards Online’a kolaylıkla erişebilirsiniz.

Sevgililer gününüz kutlu olsun…

FACEBOOK İLE BAĞLAN