HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 25 Eylül 2018

Seda Sayan'a Londra'da İlgi

Magazinizmir
İngiltere’de yaşayan Türk moda tasarımcısı Zeynep Kartal, bu yıl Londra Moda Haftası kapsamında III. Sultan Selim’in İngiliz Amiral Nelson'a armağan ettiği elmas çelenk şeklindeki nişandan ilham alarak tasarladığı 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu özel bir defileyle tanıttı.

Zeynep Kartal’ın Londra Moda Haftası kapsamındaki etkinliğine T.C. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin, T.C. Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç, Milletvekili E.Sare Aydın Yılmaz, Ömer Faruk-Züleyha Özgül ve Seda Sayan katıldı.

İngiltere’nin yıldız oyuncularından Candine Brown, Victoria Ekanoye, Montana Brown, Hayley Hughes, Samira Mighty, Zara Mcdermont, Kimberley Garner, Olivia, Arben Gemma Oaten, Bhavna Limbachia ise bu özel gününde Kartal’ı yalnız bırakmadı. T.C. Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç ise bu özel defile ve serginin ardından Londra Büyükelçilik Rezidansında resepsiyon verdi.

T.C Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin, Zeynep Kartal

Giydiği Zeynep Kartal imzalı kıyafeti ile Seda Sayan hem defilenin hem de resepsiyon’a katılan davetlilerin ve yabancı basın mensuplarının en dikkat çeken ismi oldu…
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN