HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 14 Haziran 2017

Sahilde Büyük Buluşma

Magazinizmir
Heyecanlı bekleyiş sona eriyor, aylardır beklenen buluşma gerçekleşiyor!

Deniz-kum-güneş en parlak halini aldı, plajın yeni yerlilerini selamlıyor.

Jeanne Damas ve Veronika Heilbrunner gibi stil ikonlarıyla plajdan sokak stiline transfer olan hasır çantalar, şimdi en güncel ve havalı modelleriyle yeniden sahilde.

En az bikini-mayo seçimi kadar büyük bir sorunsala dönüşen plaj giyimi bu yaz da kabuk değiştiriyor. Gösterişli tasarımlar yerini mütevazı parçalara bırakıyor. Atletik bornozlar kaftanların geçen seneki tahtına otururken, happy hour’ları yalın kimonolar karşılıyor.

Bi’ Ters, Bi’ Düz!

Festival ruhunu plaja taşıyan kroşe örgüler, büründükleri farklı formlarla stilinde sıradanlığa yer bırakmayanların alışveriş listesinde.

Yüksek modanın radarındaki babuş ayakkabılar plaj ruhuna kolaylıkla ayak uydurur. Alternatif ve cool tavırdan vazgeçemeyenler ise 90’lara selam duran atletik terliklerden şaşmamalı.

Gölgede Kal

Soğuk ve karanlık kış aylarında güneşli günleri iple çeksek de deniz kenarında fazla güneşe maruz kalmak çok can sıkıcı olabiliyor. Hem başınıza güneş geçmesini engellemek hem de plaj stilinizle fark atmak için Emilio Pucci’nin hasır şapkalarına, Max Mara ve Dior’un havalı vizörlerine ve Miu Miu’nun sevimli bonelerine başvurun.

Sahil şeridinde renkleri tahtından indirmek ne mümkün! Bu sezonun galiplerinden biri de yeşil ve tonları. İster ufak bir dokunuş ister baştan aşağı; mayo ve bikinilerinizde yeşile dönmek iyi fikir.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN