HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 16 Ocak 2020

RİHANNA'DAN ÇEKİCİ İŞ BİRLİĞİ: SAVAGE X ADAM SELMAN

Magazinizmir
Artık Savage x Fenty de moda dünyasında ittifak kuran markalardan. Riri'nin vizyonuyla öne çıkan Savage x Fenty, ilk iş birliğini ünlü ismin yakın arkadaşı Adam Selman ile yapıyor.

Tasarımcı ile Sevgililer Günü'ne özel Savage x Adam Selman isimli bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanan Rihanna, seksapel dozu yüksek tasarımları bad gal’lerin beğenisine sunacak. Locket Down ve Down the Isle etiketli iki seriden meydana gelen bu koleksiyonda tam 19 parça bulunuyor. Locket Down, ilhamını 80’lerden, büyük siluetlerden, fırfır ve fiyonklardan alırken Down the Isle ise daha asi ve cool bir görünüm arayanların beklentilerini karşılayacak.

Adam Selman’ın bu iş birliği için biçilmiş kaftan olduğunu söylüyor Riri: ‘Adam markamın öne çıkan tüm özelliklerine sahip; oyuncu, eğlenceli ve seksi.’. Adam Selman da Rihanna kadar bu koleksiyon için heyecanlı: ‘İç çamaşırı tasarlamayı her zaman istemiştim. Zaten kendi koleksiyonlarımı oluştururken de bu detaylardan ve kumaşlardan faydalanıyorum. Bu yüzden Rihanna’nın teklifini duyduğumda hiç tereddüt etmedim. İçinde kendinizi güçlü ve güvenli hissedeceğiniz seksi parçalar yaratmak Rihanne ve benim ortak noktamız.’.

Savage x Fenty & Adam Selman ittifakının yayınlanan yeni kampanyaları da en az koleksiyonun kendisi kadar çekici. Rihanna ve Adam Selman’ın yanında bu karelerin baş rolünde Joan SmallsPaloma ElsesserFiffany Luu ve Adesuwa Aighewi var. Savage x Fenty markasıyla seksapele yeni bir vizyon ve anlam yükleyen Rihanna’nın girişimlerini heyecanla takip ediyoruz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN