HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 13 Aralık 2019

RAYMOND WEİL’DEN EFSANEVİ GİTARİST JİMİ HENDRİX ANISINA ÖZEL KOLEKSİYON

Magazinizmir
Raymond Weil, gitar üstadı Jimi Hendrix’in anısına sınırlı sayıda ürettiği Freelancersaat koleksiyonu ile yeni yıla damgasını vuruyor. Sanatçının özgür ruhunu tasarımlarına yansıtan Raymond Weil, bu özel koleksiyonuyla büyük sanatçıların ayak izlerini takip ettiği özel saat tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor

 İsviçre lüks saatçiliğin köklü markası “RaymondWeil”,dünyanın gelmiş geçmiş en büyük müzik festivali Woodstock’un 50’inci yılında gitar üstadı JimiHendrix anısına sınırlı sayıda ürettiği Freelancer saat tasarımıyla müzik tutkunları için ayrıcalıklı hediye seçeneği sunuyor.

JimiHendrix’ in 1969 yılında Woodstock festivalinde sahne aldığı beyaz FenderStratocaster gitarından ilham alınarak hazırlanan saatin kadranındaki detaylar dikkat çekiyor. Gitarın sap kısmındakifretler, kadrandaki 9 noktalı indeks göstergelerine, 6 gitar teli ise kadrandaki dairesel sınırlarının yapımında esin kaynağı olan koleksiyon tasarımıyla ön plana çıkıyor. 

Dünya genelinde sadece 500 adet üretilen RaymondWeilJimiHendrixFreelancer saat koleksiyonunun kasa arkasında özel sıralama rakamı bulunuyor.JimiHendrix’inkız kardeşi JanieHendrix’ in imzaladığı özel sertifika ile birlikte gelen tasarım, Woodstock’ u anımsatan yadigar mavi beyaz özel kutusu ile hayranlık uyandırıyor.

2 sene uluslararası garantiye ek olarak 1 sene daha garanti süresi olan Raymond Weil JimiHendrixFreelancer saatlerini Günsal Saat resmi satış noktalarında bulabilirsiniz.

Ürün Bilgisi: Erkek /22110 TL. 

 

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN