HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 31 Ekim 2018

PUMA’dan, İkonik Tasarımcı Karl Lagerfeld İş Birliğiyle Yeni Koleksiyon

Magazinizmir
Suede’in 50.yılı ile eş zamanlı olarak 19 Ekim 2018'de dünya çapında lanse edilen koleksiyon, PUMA'nın ilham veren sokak stili ile Karl Lagerfeld'in ikonik estetiğini birleştiriyor.

Global spor markası PUMA, ikonik spor ayakkabılarından "Suede Classic" modelinin 50. Yıldönümü kapsamında ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld ile heyecan verici bir işbirliğine imza attı. İlk olarak yıldönümü için “Suede” spor ayakkabılarının KARL LAGERFELD tarafından yeniden tasarlanmasını kapsayan işbirliği, kısa sürede 13 parçalı bir kapsül koleksiyona evrildi. “Suede 50” programı kapsamında hayata geçirilen KARL LAGERFELD X PUMA koleksiyonu, 19 Ekim'de tüm dünyada satışa sunuldu

Kapsül Koleksiyonu, Sportif Şıklığı Yeniden Tanımlıyor

Koleksiyon kapsamında tasarlanan iki unisex “Suede” model ayakkabı; KARL LAGERFELD’in smokin ceket, yüksek beyaz yaka, kravat ve güneş gözlüklerinden oluşan ikonik estetiğinden esinleniyor. Kadın koleksiyonu, PUMA’nın 7mm çizgili ikonik Track ceketinden esinlenilerek üretilen bir T7 palto ceket ve pantalon takımını ve T7 Tulumu içeriyor. Erkek koleksiyonu ise dar kesimli bir eşofman üstü ve eşofman takımının yanı sıra logolu bir tişörtü barındırıyor. Spor ve şık giyimin buluştuğu stil; koleksiyonda yer alan sırt çantası, omuz çantası ve özel beyzbol şapkasıyla tamamlanıyor.

Her biri kendine özgü bir estetiğe sahip iki ikonik markayı buluşturan koleksiyon, KARL LAGERFELD’in özel tasarım estetiğini ve PUMA’nın bir klasik haline gelen sportif, sokak stilini bir araya getiriyor.
KARL LAGERFELD X PUMA koleksiyonu, 19 Ekim'den itibaren sadece İstinyepark PUMA mağazasında sınırlı sayıda satışa sunuldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN