HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 4 Eylül 2018

PELİN AKİL, LOVE MY BODY’NİN MARKA YÜZÜ OLDU PELİN AKİL: “SEV KENDİNİ”

Magazinizmir
Kadın modasında “eşitlik” ve “doğallık” öncüsü Love my body, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunda başarılı ve sevilen oyuncu Pelin Akil ile işbirliği gerçekleştirdi.
Love my body için objektif karşısına geçen Pelin Akil, “Bence kendini sevmek demek kendinle barışık olmak demek... Birilerine benzemeye çalışmak değil, olduğun gibi sen neysen kendini o şekilde kabul etmek demek... İnsanlara başka şekilde görünmeye çalışmamak demek... Yani sana tavsiyem sev kendini...” dedi. 
 
 
Adil Işık Grup Kreatif Direktörü ve Love my body markasının yaratıcısı Zehra Işık, “Love my body markasında kadınlara daima olduğu gibi mutlu olmanın, özgüvenin, doğal olmanın en büyük güzellik olduğunu söylem ve kampanyalarımıza dahil ediyoruz. İyi moda yapma ve herkese moda yapma ilkesiyle yarattığımız üç nesile hitap eden markamız bu sezon tüm sade, rahat ve samimiyetiyle Love my body kadını olan bir ünlüyle beraber yoluna devam ediyor. Modern ve dinamik duruşuyla Pelin Akil markamız için heyecan verici sezon boyunca sosyal medya dostu olarak bizlere eşlik edecek. Hepimizin büyük bir özlemle andığı okul günlerinden ilhamla hazırlanan bu yeni koleksiyonda farklı renkler ve formlarda ekose, etek ya da pantolon-ceket takımları, podyumları etkisi altına alan Vahşi Batı rüzgarları, birçok farklı renk skalasında floral desenler, 70’leri anımsatan toprak tonları, deri parçalar ve hacimli kaban ve hırkalar sizleri bekliyor.” diyerek markanın yeni sezondaki stil sahibi ve iddialı parçaları eşliğinde gerçekleştirilen çekimden bahsetti. 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN