HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 8 Temmuz 2021

Pandora Alsancak Mağazası Geri Dönüyor!

Magazinizmir
Pandora Alsancak mağazası, Pandoraseverler ile yeni yerinde buluşuyor; mağaza 8 Temmuz Perşembe günü yeniden açılıyor!

Pandoraseverlere en iyi hizmeti verebilmek için bir süredir kapalı olan Pandora Alsancak Mağazası 8 Temmuz Perşembe günü yeni yerinde açılıyor.

Her stile uygun muhteşem mücevherleri ile Pandora, tüm İzmirli Pandoraseverleri yenilenen Alsancak mağazasına bekliyor. Açılışa özel olarak, 519 TL ve üzeri alışverişlerde seçili bilekliklerin yarısı Pandora’dan hediye.

Özlenen Pandora ışıltısı için Pandora Alsancak’ta buluşalım!Adres: 1382 Sk. No: 16/1 A Kültür Mahallesi Alsancak, Konak/ İzmir

#SomethingAboutYou

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.PANDORA HAKKINDA
Yüksek kalitede, elde tamamlanmış mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyanın en büyük mücevher markası Pandora; gerçek malzemelerden modern mücevherler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Kadınların bireyselliklerini kucaklamayı ve kişisel tarzlarına ilham vermeyi amaçlayan Pandora’nın romantik ve feminen mücevherleri, hayatın unutulmaz anlarını yakalıyor. Geleneksel zanaatkarlıkla modern teknolojiyi birleştiren Pandora’nın eşsiz ve detaylı tasarımları; 2.700’den fazla konsept mağaza dahil, yaklaşık 7.000 satış noktası aracılığıyla altı kıtada 100’den fazla ülkede satılıyor. 1982’de kurulan ve merkezi Danimarka, Kopenhag olan Pandora’nın bünyesinde, dünya çapında 26.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bu kişilerden 13.000’i ise şirketin mücevherlerini ürettiği Tayland’daki Gemopolis’te çalışmaktadır. Kopenhag NASDAQ OMX borsasında halka açık olarak işlem gören Pandora’nın 2020 yılı cirosu yaklaşık 19 milyar Danimarka Kronu olarak gerçekleşmiştir. Daha fazla bilgi için www.pandoragroup.com veya ilham almak için www.pandora.net sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN