HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 7 Eylül 2018

Özlem Süer SS'19 ''Healer''

Magazinizmir
Oyuncu Begüm Kütük, ilk kez Özlem Süer MBFWI defilesinde, podyumu tecrübeli manken Özge Ulusoy’la paylaşacak.

Özlem Süer, İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Zorlu PSM’ de, 11 Eylül saat 21:00’de gerçekleştireceği defileyle tanıtacak.

 

Tecrübeli manken Özge Ulusoy, Özlem Süer’in İlkbahar Yaz 2019 sezonu Healer koleksiyonunu tanıtacak. Defilede bir de sürpriz isim, oyuncu Begüm Kütük kariyerinde ilk kez MBFWI kapsamında podyumda boy gösterecek.

Atasay ve Voonka markalarının sponsorluğunda gerçekleştirilecek defile, çağın en önemli konusu olan “doğanın iyileştirici gücünü ” inceleyen tasarımlar, kullanılan renk, desenler ve inovatif kalıplar, hi-tech kumaşlarla birleşerek zamanımızın hızına ve görsellik üstünlüğüne de gönderme yapıyor.

 

"Healer" adlı koleksiyon, bitkilerin iyileştirici gücünü mercek altına alırken, Atasay’ın yüksek zevki artisanal bir çağdaşlıkla yorumlayan, stylingin bütünleştirici gücünde yarattığı glam etkili mücevherleri, hızlı, dijital ve yüksek yaşamın «UNDERGROUND LUXURY» ilkeleriyle birleştiği koleksiyonda odak noktası oluyor. Voonka markasının koleksiyon temasıyla rasyonel bir uyum yakalayan, doğal döngüyü temsil eden görselleri defilede Özlem Süer tasarımlarıyla hayat bulacak.

 

Özlem Süer yeni koleksiyonu ile ilgili olarak "Modanın çoklu sanatsal kimliğine yine performatif bir şekilde yaklaşacak performansımızda doğallığa, çoklu uyuma, farklı kimliklerin bir araya gelerek oluşturduğu iyileştiren çoğulluğa değindik… " diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN