HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 12 Aralık 2019

NUDE’UN ÖDÜLLÜ HEPBURN KOLEKSİYONU KOKTEYLLERİNİZE KUSURSUZ BİR ŞIKLIK KATIYOR

Magazinizmir
Güçlü, zarif ve eğlenceli tasarımı ile öne çıkan ve Nude’un kuruluşundan itibaren benimsediği “Yalın güzeldir” (Simple is beautiful) mottosunuyansıtan Brad Ascalon tasarımı ödüllü Hepburn koleksiyonu,sizi renkli miksoloji dünyasına davet ediyor.

İlk olarak 2017’de Host Fuarı’nda tanıtılan ve Brad Ascolon tarafından “Golden Age”den ilham alınarak Nude için tasarlanan Hepburn koleksiyonu, dönemin karakteristik özelliklerini yansıtıyor. Interior Design Dergisi tarafından “Yılın En İyisi” ödülüve EDIDA Uluslararası Tasarım Ödülleri 2018 yılı Masaüstü Kategorisi birinciliğigibi toplam 6 ödülün sahibi olan koleksiyon,kusursuz bir şıklığa sahip.

 Metal aksesuarlı karıştırıcı, aksesuarlı kısa ve uzun kokteyl bardakları, metal aksesuarlı shaker ve kup kadehlerindenoluşan Hepburn koleksiyonu, Amerikalı tasarımcı Brad Ascalon’un yalın, işlevsel ve dengeli estetik anlayışını gözler önüne seriyor. Düz çizgileri ve pirinç detaylarıyla hem klasik hem de modern bir duruş sergileyen koleksiyon, miksoloji deneyiminizerenk katıyor. 

 

 

Camın en yalın hali: ‘Nude’

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu'nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında MaisonObjet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; RonArad, NigelCoates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, MikkoLaakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.

Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren Nude markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor. German Design, RedDot, Wallpaper Design ve IF Design gibi dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarında ödülleri bulunan Nude, ödüllü koleksiyon sayısını 36’ya yükseltti.  

Nude tasarımları Milano ve Türkiye'de Paşabahçe Mağazaları'nda satılıyor. Global ölçekte ise BergdorfGoodman, WallpaperSTORE*, TheConran Shop Paris ve London, La Rinascente Milan, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), LaneCrowford Hong Kong, Printemps  Paris satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.

Nude Hepburn koleksiyonu şimdi tüm aksesuarları ile Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’da. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN