HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 11 Eylül 2018

New York'ta Rufat İsmayil Rüzgarı

Magazinizmir
New York Moda Haftası (NYFW) kapsamında, Türk Modacı Rufat İsmayil 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu muhteşem bir defileyle tanıttı.

Ünlü top model Günay Musayeva ünlü modacı Rufat İsmayil’in 7 Eylül New York Fashion Week'te Springs Studio'da gerçekleştireceği Afffair: "Ateşin Gücü" koleksiyonunun defilesin de tek Türk manken olarak podyuma çıktı.

Defilede giydiği yeşil ve siyah renkteki tasarım elbiselerle cesurluğunu ortaya koyan ve dikkatleri üzerine çeken ünlü model Günay Musayeva‘ya 20 Amerikalı manken podyumda eşlik etti. New York defilesi için 34 bedene inen Günay Musayeva yeni tarzı ile defilenin en çok ilgi çeken ismi oldu.İsmayil’in Afffair: ''Ateşin Gücü'' ismiyle hazırladığı 30 parçalık Haute Couture koleksiyonda siyah, altın ve yeşil renkler dikkat çekti.En çok takip edilen moda haftalarından biri olan New York Moda Haftası'na bu zamana kadar katılan 3. Türk Modacı unvanını da alan Rufat İsmayil, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood, Prada, Massimo Dutti gibi dünya devleriyle aynı sahneyi paylaşarak organizasyonu gururla bitirdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN