Modanın Yeni Yıldızları Kariyer Fashion Show'da Parlıyor!

Moda sektörünün profesyonelleri, iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin konuklar modanın yeni yıldızlarını desteklemek için Kariyer Fashion Show A/W 2016-2017 defilesinde buluşuyor.Her yıl yepyeni sürprizlerle gerçekleştirilen Kariyer Fashion Show defilesinin Moda Direktörlüğünü başarısını dünyaya kanıtlamış moda tasarımcısı Özlem Süer üstleniyor. Koreografisi ise Türkiye’nin en önemli koreografı Yasin Soy’un imzası taşırken, stil danışmanlığı Mert Yemenicioğlu, saç tasarımı ise Suat Tekten direktörlüğünde Kariyer Eğitim Kurumları’nın kuaförlük bölümü öğrencilerine emanet ediliyor.

1989 yılından itibaren moda sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla eğitim faaliyetlerini yürüten Kariyer Eğitim Kurumları, öğrencilerini görkemli bir defile ile mezun ederek moda dünyasının beğenisine sunacak. 19 Ocak Salı Akşamı WOW Hotel Convention Center da gerçekleşecek olan defilede Moda bölümü öğrencilerinin tasarımları davetlilere moda şöleni yaşatacak.

Açalya Samyeli Danoğlu’nun sunumuyla Didem Soydan’ın açılışını yapacağı defilede Çağıl Özge Özkul, Alona Kral, Hilal Uzun, Berrin Keklikler, Tuğçe Sak, Tuğba Melis Türk’ün içinde bulunduğu 35 kişilik top model kadrosu podyuma çıkacak.

2016-2017 sonbahar/kış trendlerinden yola çıkarak hazırlanan Kariyer Fashion Show 5 farklı temada modaseverlerin karşısına çıkıyor.

 

Marshmallow Colors temasında şeker renkleri ile eğlenceli, dinamik bir "Lolita" karakteri öne çıkarken, Muse temasında tasarımlar sofistike ve zamansız bir görünüm ile podyumda yerini alacak. Artisanal temasında ise; kreatif yönü ağır basan deneysel çalışmalar ile tasarımlar yorumlanırken, Black&White temasında her sezonun vazgeçilmezi siyah ve beyaz renkler geometrik ve grafik desenler bir araya gelecek. Popüler kültürün vazgeçilmezi olan "Spor ve Teknoloji" ise Sporty Space teması kapsamında hazırlanan tasarımlar ile podyumda görsel bir şölen yaşatacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kariyer Fashion Show İzmir, İzmir Kariyer Fashion Show, Kariyer Eğitim Kurumları İzmir, İzmir Kariyer Eğitim Kurumları, WOW Hotel Convention Center İzmir, İzmir WOW Hotel Convention Center, Açalya Samyeli Danoğlu, Didem Soydan, Çağıl Özge Özkul, Alona Kral, Hilal Uzun, Berrin Keklikler, Tuğçe Sak, Tuğba Melis Türk, Marshmallow Colors Show İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti