Moda Tutkusu İzmirli Moda Severlerle Buluştu

Moda Tutkusu konsept yaratıcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün, Forum Bornova Love my body mağazasında İzmirlilerle buluştu.Koleksiyonlarına ait tasarımlardan, akıllı kombin önerileri anlatan Ayşegül ve Yasemin’e, arkadaşları Özge Ulusoy da eşlik etti. Yoğun ilginin olduğu stil gününe İzmirli moda severlerin katılımı yüksek oldu.
Güzel model ve oyuncu Özge Ulusoy "Love my body ve Moda Tutkusu'nun tarzlarını beğeniyorum. İkisinin işbirliği harika bir koleksiyonun çıkmasını sağlamış. Sade, modern ve spor-şık tasarımlar her yerde giyilebilir akıllı kombinlerle çok yaratıcı olmuş"dedi.
Sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken güçlü, şık ve çekici kadın stili ile göz dolduran Love my body, eşsiz tasarımları ile moda dünyasına farklı bir bakış açısı katan Moda Tutkusu'nun konsept yaratıcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ile muhteşem bir iş birliğine imza attı.

Koleksiyon farklı vücut tiplerini daha iyi göstermeyi hedeflerken, beden ölçüleri yerine vücut şekli ve orantılar dikkate alınarak birbirinden farklı parçalarla bir araya getirildi. Alternatif beden seçenekleriyle özel çalışılmış kesimler ve toparlayıcı özelliği olan kumaşlar vücudu bir beden ince gösterip bizlere kusursuz bir görünüm vaat ediyor.
Jean pantolonlar, etek, yelek, ceket ve elbiselerden oluşan koleksiyonda aynı zamanda tamamlayıcı unsur olarak rahat tişörtler yer alıyor. Genç, sade ve modern kadınlar için seçkin denim ruhunu yansıtan parçalar cool ve fark yaratmak isteyenler için en iyi seçim.

Koleksiyona bakıldığında, kadınların giydiklerinde kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak her dönem kullanabilecekleri zamansız parçalar bulmak mümkün.
Kalıbı ve en güzel jean kumaş dokularıyla harmanlanan parçalar yaza girerken Love my body sevenlerin vazgeçilmezi olacak.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ayşegül Afacan Köksal, Yasemin Öğün, Forum Bornova izmir, Love my body izmir, Özge Ulusoy izmir, Moda Tutkusu izmir, izmir moda, moda tasarım izmir, moda giyim izmir, trend izmir, izmir moda tasarımı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı