HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 10 Ocak 2020

MİCHAEL KORS’TAN KALPLERİ FETHEDEN TASARIMLAR

Magazinizmir
Sofistike saat koleksiyonuyla dikkatleri üzerine toplayan Michael Kors’un yeni modellerinde ışıltıya odaklanıyor. Yeni modellerin parlaklığıyla göz alan deri kayışları tasarımın odağında yer alan zarif bir kadranla tamamlanıyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Michael Kors, ışıltılı zarafetiyle göz kamaştırıyor. Bulunduğu her ortamda ışığıyla fark yaratan kadınların ruhunu yansıtan Michael Kors, albenisiyle kalpleri fethediyor. Parlak pullarla süslenen deri kayışı yalın bir kadranla tamamlayan Michael Kors, kadranda rakamlar yerine kullandığı ışıltılı taşlarla tasarımı taçlandırıyor. Saatin gümüş ve pembe olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunuyor.

Michael Kors koleksiyonunda yer alan birbirinden şık modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

MK2877  2.250 TL

 

MK2884  2.250 TL

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye'de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN