HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 6 Nisan 2018

Meryem Uzerli Atasay'ın Marka Yüzü Oldu

Magazinizmir
Türkiye ve Ortadoğu’da geniş bir hayran kitlesine sahip başarılı oyuncu Meryem Uzerli, moda kulvarında daha güçlü bir marka olma hedefiyle gençleşen ve yenilenen Atasay’ın marka yüzü oldu.

Türkiye’nin en köklü markalarından Atasay, dünya markası olma yolculuğuna başladığı yeni dönemle birlikte, başarılı oyunculuğunun yanı sıra güçlü duruşu, tarzı ve ışıltısıyla dikkat çeken Meryem Uzerli ile “Tak Sana Yakışanı” diyecek. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Meryem Uzerli, başta Dubai olmak üzere Türkiye ve Ortadoğu’da Atasay’ın tanıtım faaliyetlerinde yer alacak. Nisan 2018’den itibaren bir yıl süre ile Atasay’ın marka yüzü olan Uzerli ayrıca işbirliği kapsamında Koruncuk Vakfı’na destekte bulunacak.

Atasay ile işbirliğinden büyük heyecan duyduğunu söyleyen Meryem Uzerli, “Atasay, sektöründe lider, güçlü, köklü ve güvenilir bir marka. Böyle bir markayla çalışmaktan çok mutluyum. Tüm bunların yanı sıra, Atasay’ın dünya ile aynı dili konuşan, kadın ruhuna daha çok dokunan, gençliğin kıpır kıpır ruhunu barındıran, neşeli bir tarzı olan moda markası olarak tüketicinin karşısına çıkıyor olması bu işbirliğini kabul etmemde önemli bir etken oldu. Kariyerimde ilerlerken Atasay ile bundan sonra birlikte yürüyecek olmak bana güç veriyor. Bu yolda birlikte yürüyecek olmamızdan dolayı çok mutluyum” diyor ve şöyle devam ediyor:
"Artık mücevher kadınların kendilerine hediye edilmesini beklediği bir aksesuar değil kadınların kendilerine aldıkları, kendilerini ödüllendirdikleri, giyim tarzlarının ayrılmaz bir parçası. Bir kadın olarak sabah uyandığımız andan uyuyana kadar gün içerisinde ne çok şey kafaya takıyoruz. Bu her yaş için geçerli. Kendimize, etrafımızdaki kadınlara bakarsanız her an bir şeyi kafaya taktığımıza şahit oluyoruz. Bunu yapmasak aslında ne kadar güzel olacak. Kendimiz ve etrafımızdaki kadınlara hep bunu tavsiye etmiyor muyuz? Kısaca kadınlara mesajım “Takmak” eylemi en çok aksesuara yakışıyor, hayatta ilerlemenize engel olan ne varsa takmayın, "Tak sana yakışanı!"…
Dünyada kadınların toplumdaki gücünün her geçen gün arttığını ve bu duruşun toplumda geniş kitlelere yayıldığını vurgulayan Atasay Kamer şöyle devam etti: “2018 ile birlikte Atasay’ı dünya markası olmaya taşıyacak bir yolculuğa başladık. Ortadoğu’da büyüme kararı aldık. Al Ain, Sharjah, Abi Dabi ve Dubai’de 8 mağaza açıyoruz. Dubai Mall’da 2 mağazamız vardı ve toplam mağaza sayımız 10 olacak. Hızlı büyüdüğümüz için biz de markalaşmamızı çok hızlı şekilde pazara entegre etmek istedik. Sevgili Meryem Uzerli Ortadoğu’da çok uzun zamandır tanınmış bir marka ve mücevheri de çok iyi taşıyan bir isim. Ayrıca çok güçlü ve güzel bir kadın. Bizim de marka DNA’mıza çok uyuyor ve üstelik çok evrensel ve global bir yüzü var, Mükemmel bir marka işbirliği oldu. Meryem Uzerli ile Ortadoğu’da gücümüze güç katmayı düşünüyoruz.

Sadece özel günlerin değil her günün markası olmak, yeni nesli de heyecanlandırmak istediklerini vurgulayan Atasay Kamer, "Atasay markasının, insanların kendilerini ifade etmeleri için yüreklendiren bir marka olması için harekete geçirdik. Tüketicileri, her gün kişiliğini yansıtması için yepyeni deneyim fırsatı sunmaya davet ediyoruz. Kadın modasının ayrılmaz parçası olduğunu, stil, tarz dediğimiz şeyin Atasay’la tamamlanabileceğini daha dinamik bir ruhla anlatıyoruz. Modaya daha büyük bir tutkuyla sahip çıkıyoruz. Tüm baskılara, önyargılara, söylenenlere rağmen hayatta onları geride bırakan ne varsa kadınlara; takmayın kafanıza hiç bir şeyi, takın size yakışanı diyoruz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN