HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 5 Şubat 2020

MEHRY MU:8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL,TÜM İLHAM VEREN GÜÇLÜ KADINLARA GÜÇLÜ TASARIM ÇANTALAR

Magazinizmir
Dünyada 6 kıtada yer alan prestijli satış noktaları ve İstanbul Havalimanı mağazasıyla bütünsel güzellik anlayışını dünyaya yansıtan Türkiye’nin tasarımcı çanta markalarının başını çeken “Mehry Mu” çantalarını sadece İngiliz Kraliyet Ailesi, Olivia Palermo, Jennifer Lawrence, Nicky Hilton Rothschild, Christina Hendricks gibi birçok isme değil kendisi gibi girişimci kadınlara ve toplumun herhangi bir katmanında kendisi olabilmiş her kadına ithaf ediyor.

Yılın en arzulanan tasarım çantalarına imza atan Mehry Mu, tasarımları gibi dinamik yenilikçi, geçmişten beslenen, özgüvenli güçlü kadınlar için betimlediği düşgüzelliğindeki altın bilezikli çantaları Lian Mini Opera Bag, Unicorn ve Lucia ile İlkbahar/YazKoleksiyonu’nun öne çıkan parçalardan oluyor.

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar sadece çanta değil bir kadının ruhunun da dışavurumudur. Bu yüzden her çantanın bir hikayesi, esinlendiği bir geçmiş vardır. Mehry Mu da güçlü kadınları tasvir ederken Bizans mücevherlerinin gösterişli şıklığından esinleniyor.Bir dönemin güç simgesi olan bu imparatorluk, öne çıkan özellikleriyle MehryMu’nun yeni altın kaplama pirinç kulp ve bilezikliLian Mini Opera Bag, Unicorn ve Lucia çantalarına ilham oluyor ve altın dokunuşuyla göz kamaştırıyor.

Mehry Mu Hakkında:

Türkiye’nin ilk tasarımcıçantamarkalarından Mehry Mu, Bebek’teki mağazası İstanbul Havalimanı’ndaki mağazası ve mehrymu.com dışında, Farfetch.com, netaporter.com, Paris’teLe Bon Marché, Londra'da Harvey Nichols, New York'ta Bergdorf Goodman, Türkiye'de Beymen gibi dünyanın önde gelen onlarca önemli mağazasında satışa sunuluyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN