LOVE FEST İzmir Sevgililer Günü Öncesi İlklerin Gecesi Oldu

Sevgililer Günü öncesi Dora Magazin’in düzenlediği Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Kültür Mahallesi Platformu, Konak Belediyesi katkıları ile İzmirlilere özel yeni bir etkinlik gerçekleşti.12, 13 Şubat tarihlerinde, Alsancak Meksika Sokak ve Mustafa Bey Caddesi’nde aşk kokan yepyeni bir organizasyon ile eğlenceye doyuldu.

14 Şubat Sevgililer Günü öncesi, Meksika Sokağı ve Mustafa Bey Caddesi’nde kurulan standlarla alışverişin tadını çıkarılırdı. Ünlü simaların, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin keyifle takip ettiği bu iki gün ve gecede, geç saatlere kadar açık kalan mağazalar, restoranlar ve geceye özel düzenlenen etkinlikler ile şehre ve ekonomiye ivme kazandırdı.

Love Fest’te, Mustafa Bey Caddesi'ne kar yağdırılarak romantik bir ortam sunulurken İzmir’de ilk kez düzenlenen sokakta yastık savaşı ile çılgınca eğlenildi. Başarılı Dj’ler Erbil Ellez, Gökhan Ata, Murat Kıroğlu, Efecan Yesugay en sevilen parçaları kendi yorumları ile İzmirlilere sunarken Rapçi Kim sahne performansları ile kulakların pasını sildi. Sokakta pasta şöleni gerçekleştirilirken, Ertan Kayıtken ile moda hakkında, Uzm. Ferhan Bıçakçılar "İlişkilerde romantizmi nasıl canlandırırız" hakkında aşk sohbeti gerçekleştirdi.

İkinci gün gözalıcı defileler ile Love Fest İzmirlilerin kalbinde taht kurdu. Olgunlaştırma Enstitüsü’nün gözalıcı moda şovu ile başlayan defile, Menemen Halk Enis Barış Küçükçiftçi kareografisinde Modacı Dilek Göktaş, Türkiye’nin önde gelen jean markası Loft, erkek giyimin öncü markalarından Torres ve stil yarışmalarının tanınmış isimleri Aycan-Nurcan Şencan kardeşlerin yeni markaları "Les Jumelles" defilesi Mustafa Bey Caddesi’nde gerçekleşti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dora Magazin İzmir, İzmir Dora Magazin, Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği İzmir, İzmir Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Konak Belediyesi İzmir, Mustafa Bey Caddesi İzmir, Meksika Sokağı İzmir, Love Fest İzmir, Erbil Ellez, Gökhan Ata, Murat Kıroğlu, Efecan Yesugay, Ertan Kayıtken, Ferhan Bıçakçılar, Enis Barış Küçükçiftçi, Dilek Göktaş, Aycan-Nurcan Şencan, İzmir Etkinlikleri, İzmir Defileleri, İzmir Mankenleri, İzmir Cemiyet Hayatı