HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 1 Kasım 2018

Leshow İstanbul'da Deri ve Moda Rüzgarı Estirecek!

Magazinizmir
LeShow Deri ve Moda Fuarı, 24 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında ilk kez İstanbul’da kapılarını açıyor.

24 Ocak akşamı görkemli bir gala defilesiyle 2019’un deri trendlerinin görücüye çıkacağı fuarın podyumunda Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Ece Gürsel gibi birçok özel isim yer alacak. Dünyanın farklı ülkelerinden birçok tasarımcının koleksiyonlarını tanıtacağı defile ile deri ve dış giyim modasının kalbi İstanbul’da atacak.

21 yıldır Moskova’da düzenlenen deri sektörünün en önemli fuarı LeShow Deri ve Moda Fuarı, 24 Ocak akşamı özel bir defileyle İstanbul’da da kapılarını açıyor. Ünlü tasarımcı ve mankenlerin yer alacağı defilede Özge Ulusoy, Çağla Şikel ve Ece Gürsel başta olmak üzere birçok özel isim 2019’un en trend deri kostüm ve aksesuarlarını tanıtacak. ABD, Japonya, Avustralya, Yunanistan, Portekiz, Fas, Benin, Katar, Kuveyt, Dubai, Lübnan, Kazakistan, Ukrayna, İtalya ve Almanya gibi ülkelerden birçok markanın yoğun ilgi gösterdiği fuarda, deri giyimin yanı sıra hazır dış giyim, aksesuar ve ayakkabı üreticileri de ürünlerini yeni pazarlarla tanıştırma fırsatı bulacak.

Defileyle birlikte start verecek olan LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı’nda sergilenecek olan Design Area’da ise Türk tasarımcılardan; Murat Aytulum, Ceren Ocak, Gökhan Yavaş, Mert Erkan, Hasan Koca gibi isimlerin koleksiyonları yer alacak.

Birçok farklı ülkeden ünlü markaların yoğun ilgi gösterdiği fuar, ihracatta hızla büyüyen deri pazarında yer almak isteyen Türk deri firmaları için buluşma noktası olacak.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN