HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 1 Nisan 2019

Koton, Bensu Soral'ın Tanıttığı Koleksiyonla Şehirli ve Modern Stiller Sunuyor

Magazinizmir
Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu en moda ve trend tasarımları şehir stiline taşıyor. Koleksiyonda, feminen kesimli utility pantolon tasarımları ile çarpıcı desenler ön plana çıkıyor.

Moda ve trend öncüsü Koton, tüm stillere hitap eden zengin tasarım seçeneklerini moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Koton, 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu ilhamını iş kıyafeti ve üniformalar ile binicilikten alıyor.

Sezonun trendleri koleksiyonda doğal renklerle yer alıyor. Doğal ve feminen kumaşlarla hazırlanan tasarımlarda sıcak renk paletinden karamel, konyak, bej gibi toprak tonları yer alırken; soğuk renk paletinde ise daha çok hâkî, yeşil, mavi ve camgöbeği kullanılıyor.

En moda şehir stillerini belirleyen Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu çarpıcı kumaş desenleriyle de dikkat çekiyor. Tasarımlarda ince çizgili ekose, leopar ve kaplan gibi vahşi kedi derisi desenleri, yılan derisi ve binicilik temasına gönderme yapan zincir desenleri bulunuyor.

Sezonun Öne Çıkan Tasarımları: Pantolonlar

Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nda çikolata, karamel, bej gibi toprak renkleri ile denizci mavisi, hâkî ve yeşil gibi doğal tonlardaki pantolonlar dikkat çekiyor. Havuç kesim, kısa, geniş ve İspanyol paça, dar, düz kesim ve utility pantolonlar koleksiyonda feminen ve sofistike dokunuşlarla yorumlanıyor.

Çarpıcı Desenler

Koleksiyonda desen trendi hakimiyetini sürdürürken, bluzlarda iki mega trend öne çıkıyor. Yaban kedisi, kaplan, leopar gibi vahşi kedi ve sürüngen derisi desenleri; koleksiyonda mavi, yeşil ve doğal soğuk tonlardaki renklerle yeniden yorumlanıyor. Koleksiyonun ikinci önemli trendi olan zincir ve çark baskıları ise şifon, fiskal ve ipek gibi feminen kumaşlarla kullanılarak, zarif ve şık bir tarz elde ediliyor.

Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi www.koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN