HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 11 Ekim 2022

KİP İLE BU KIŞ STİLİNİZDE MACERACI YANINIZI KEŞFEDİN!

Magazinizmir
KİP 2022-23 sonbahar/kış koleksiyonu mağazalarda ve www.kip.com.tr ‘de yerini aldı. Birbiriyle kolaylıkla kombinlenebilen şık, rahat ve modern tasarımlardan oluşan, KİP erkeğinin özgür ve maceracı yanını keşfetmesini sağlayacak koleksiyon, bu sezon “Doğaya Saygı” dan ilham alıyor!

Erkek moda markası KİP, yeni sezonu “Doğaya Saygı” anlayışından ilham alan şık, modern, rahat ve erkeğin hayatına keyif katan bir koleksiyon ile karşılıyor. KİP erkeğinin günün her anında stiline dahil edebileceği, birbiriyle kolaylıkla kombinlenebilen rengarenk puffer montlar ve yelekler, sportif takımlar, overshirtler, sweatler, joggerlar, ekose ve oduncu gömlekler, eşofman takımlar, farklı desen ve yaka tasarımlarıyla iddialı trikolar, renkli bereler ve çok daha fazlası KİP 2022-23 sonbahar/kış koleksiyonunda yerini alıyor.

Doğanın en renkli haliyle kendini hissettirdiği, KİP erkeğinin özgür ve maceracı yanını keşfetmesini sağlayacak koleksiyonda; bej, kahve, haki, safran, kiremit, yeşil, vizon, gri, bordo, indigo, lacivert gibi renkler öne çıkıyor.

Yeni sezona özel yeni mağaza içi deneyim alanları
KİP 2022-23 sonbahar/kış koleksiyonu bu sezon da trendleri takip eden dinamik kapsül koleksiyonlar ile çeşitleniyor. Mağazalarda erkek modasındaki trendler, KİP erkeğinin ilgi alanlarıyla uyumlu oluşturulan ve her sezon güncellenen mağaza içi deneyim alanları yine çok keyifli bir sezonun habercisi oluyor. Yeni sezonda KİP erkeğinin “Outdoor” ilgisiyle uyumlu tasarlanan mağaza içi özel deneyim alanları keşfedilmeyi bekliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN