HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 5 Şubat 2020

KHALID VE LEVI’S® XX CHINO LEVİ’S® YENİ ERKEK CHİNO PLATFORMUNU TANITTI

Magazinizmir
Dünyanın en ikonik, en çok aranan, koleksiyonerlerin gözdesi lifestyle denim markası Levi’s® bu ilkbahar sezonunda Levi’s® XX Chino ile ilk erkek chino pantolon platformunu sunuyor. Levi’s® 2020 yılında mükemmel kalıplar, konfor ve stil sunan yeni chino platformunun özgün ve cool havasını tanıtmak için dünyaca ünlü süper star Khalid ile işbirliği yapıyor.

Standard Taper, Slim Taper ve Straight Cropped stilleriyle sunulan Levi’s® XX Chino, klasik chino pantolonları daha çağdaş bir kalıp ve ekstra konfor için biraz daha esneme özelliği ile daha genç bir versiyon olarak bir adım ileriye taşıyor. Levi’s® XX Chino koleksiyonunun renk paleti de klasik siyah, zeytin yeşili ve lacivertin yanı sıra pembe ve yeşim mavisi gibi sezon tonlarının eklenmesiyle standart hakinin çok ötesine geçiyor. Koleksiyonda ayrıca çok yeni hissi vermeyen, daha önce giyilmiş gibi rahat bir görünüm sağlayan boyama chino modelleri yer alıyor.

 

Levi’s®, markanın vazgeçilmez stillerinden birini yeniden tanıtmak amacıyla Khalid ile işbirliği yaptı. Ünlü müzisyenin gençlik enerjisiyle dolu müziği ve stilinin yanı sıra kendinden ödün vermeyen yaklaşımını yansıtan bir kampanya yarattı. Khalid’in yakın arkadaşı olan Los Angeles merkezli fotoğrafçı Ro.Lexx tarafından çekilen kampanya, 21 yaşındaki genç müzisyenin kişiliğini ve tutumunu yakalarken yeni ve canlı renkleri rahat bir objektiften aktarıyor. Khalid ve Disclosure imzalı yepyeni “Know Your Worth” parçası da 4 Şubat günü Levi’s® XX Chino kampanya videosunda ilk kez yayımlayacak.

 

“Levi’s® XX Chino koleksiyonumuzu Khalid ile işbirliği içinde lanse etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Khalid, özgünlüğü, kişisel tarzı ve iyimserliği, sesini müziğinin ötesinde iyilik için kullanma şekli ve değerleriyle hep yol göstermesi açısından Levi’s® ruhunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Bu kampanyayı böylesine istekli bir ortakla hayata geçirmek bir onurdu ve bize çok keyif verdi. Hayranlarımızın da bizim kadar beğeneceklerini umuyoruz.”- Levi Strauss & Co. Global Markalar Üst Pazarlama Yöneticisi Jennifer Sey.

 

Khalid de işbirliği hakkında şunları söyledi: “Kendimi kıyafetler aracılığıyla ifade etmeyi seviyorum. Harika görünen ve rahat hissettiren pek çok Levi’s® stili ve seçeneği olması da beni çok memnun ediyor.”

 

 

 

Khalid for Levi’s® XX Chino koleksiyonu, 29 Ocak Çarşamba gününden itibaren dünya çapındaki Levi’s® mağazalarında ve Levi.com’da satışa sunuldu. Görseller, Levi’s® XX Chino koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi, Khalid’in giydiği stiller ve Khalid for Levi’s® XX Chino kampanyasından görsellerin indirilebileceği linkler aşağıda yer alıyor. @Levis / #LiveInLevis


Khalid for Levi’s® XX Chino Koleksiyonu Ürün Resimleri için TIKLAYIN.

Khalid for Levi’s® XX Chino Kampanya Görselleri için TIKLAYIN.

 

  • Fotoğraflar: Ro.Lexx

 

Khalid for Levi’s® XX Chino Kampanya Videosu için TIKLAYIN


Khalid’in Levi’s® XX Chino Kampanyası için Giydiği Stiller:

  • Levi’s®XX Chino Standard Taper – Açık Taba Rengi
  • Levi’s® Grafik Desenli Sıfır Yaka Tişört
  • Levi’s® XX Chino Straight Cropped – Saman Sarısı
  • Levi’s® Küba Gömleği – Havyar Rengi
  • Levi’s® XX Chino Standard Taper – Zeytin Yeşili
  • Levi’s® Yeni Kamp Gömleği – Güneşte Ağartılmış İndigo

 

Levi’s® XX Chino Platformu:

  • Levi’s® XX Chino Slim Taper (Slim Daralan Paça): Süper sade ve konforlu Slim Taper modeli, çabasız görünümlü sportif şıklık sunuyor.
  • Levi’s® XX Chino Standard Taper (Standart Daralan Paça): Slim Taper modelinden biraz daha bol olan bu stil, aynı sade ve çağdaş görünümle sunuluyor.
  • Levi’s® XX Chino Straight Cropped (Düz Kısa Paça): Üç modelin en rahatı olan bu stil, sokak giyimi kadar evde kullanıma da uygun.

 

Levi’s® markası hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

FACEBOOK İLE BAĞLAN