HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 20 Aralık 2019

‘KEZBAN FOR ALL ABOUT DESIGN’ KOLEKSİYONU 'YENİ YIL DAVETİ' İLE TANITILDI

Magazinizmir
Sanatçılarla yaptığı özel tasarımlarla öne çıkan AllAbout Design,seçkin tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.Dekorasyona dair çok özel parçalar sunan marka, Kezban Arca Batıbeki ile yaptıkları işbirliğiyle ,ünlü sanatçının gözünden hazırlanan ulaşılabilir sanat ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Çağdaş Türk sanatının önde gelen ismi Kezban Arca Batıbeki'nin, AllAbout Design için özel olarak tasarladığı, “KEZBAN for ALL ABOUT DESIGN” koleksiyonuna eklenen yeni parçaları, ‘Yeni Yıl Daveti’nde sanat ve dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuldu. Batıbeki ile markanın kurucusu İrem Boysanoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen davete ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Davette ayrıca Batıbeki'nin Contemporary İstanbul’da ilk defa tanıtılan yeni sehpaları, kül tablalarıyla birlikte supla ve kahve fincanlarından oluşan tüm koleksiyonu da yer aldı.

 

 

Mimari ofis olarak hizmet veren ve aynı zamanda kumaş, duvar kağıdı, mobilya, ev aksesuarları gibi birçok özel tasarım ürünü de bünyesinde bulunduran AllAbout Design, sanatçılar ile yaptığı işbirlikleri ve sanata verdiği değer ile de trendlere yön veren markalar arasında yer alıyor.

 

 

- İREM BOYSANOĞLU, KEZBAN ARCA BATIBEKİ

- BEGÜM ÖZER, İLKEM TOPÇUOĞLU

- KEZBAN ARCA BATIBEKİ, TİLDA TEZMAN

FACEBOOK İLE BAĞLAN