HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 6 Aralık 2019

“KALIPLARIN DIŞINDA” HİKÂYELERE SAHİP ÜNLÜ ERKEKLER RAMSEY İÇİN OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

Magazinizmir
RAMSEY, tasarımcılar Ezra ve Tuba ile hayata geçirdiği “Personalize RAMSEY by EzraTuba” kişiye özel dikim koleksiyonu ve Made to Measure hizmetinin tanıtımı için çok özel bir projeye imza attı.“Kalıpların Dışında” ilham verici hikayelere sahip 10 ünlü erkek, RAMSEY’in yenilikçi kalıpları, Ezra ile Tuba’nın kumaş ve aksesuar seçimleriyle şekillenen RAMSEY takım elbise ve smokinleriyle Okan Bayülgen’in objektifine poz verdi. Bu fotoğraflar iş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü ismin katılımıyla düzenlenen davette ilk kez sergilendi.

 Erkek moda markası RAMSEY yeni nesil kişiye özel dikim hizmeti Made to Measure için ünlü tasarımcılar Ezra ve Tuba ile işbirliği yaptı. RAMSEY’in inovatif ürün geliştirme kabiliyeti, el işçiliğini teknoloji dinamikleriyle birleştiren üretim know how’ı ile Ezra ve Tuba’nın kumaş, aksesuar seçimleriyle şekillenen “Personalize RAMSEY by EzraTuba”nın tanıtımı Altın Mimir, Emek Mimir, Arzu Kunt, Aslı Orcan, Atasay Kamer, Başak Oral, Feza Fırat, Derin Sarıyer, Dilara Koçak, Dilruba Çetin, Elif Tapan, Emir Kunt, Emre Alkin, Emre Belözoğlu, Engin Keçeli, Eylül Pınar Çamlıbel, Hilal Mocan, İbrahim Çolak, İsmail Kutlu, Mahbube Gürkan, Kazım Gürkan, Murat Aygen, Müge Sırmabıyık, Nuray Fenercioğlu, Ömer Taviloğlu, Özlem Güsar, Sedef Çalarkan, Sedef İybar, Sedef Orman, Sinan Öncel, Tuncay Aşçı, Selamn Aşçı, Volkan Atik, Fatih Akbacakoğlu, Seyit Nebati, Nejdet Ayaydın, Yıldırım Mayruk, Zeynep Germen’in de aralarında olduğu iş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ismin katıldığı özel bir davetle yapıldı.

 

Her biri “Kalıpların Dışında” ilham verici hikâyelere sahip 10 ünlü erkek bu yeni nesil deneyim için Okan Bayülgen’in objektifine poz verdi. Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası’nda altın madalya kazanan ilk Türk sporcu İbrahim Çolak, seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, usta oyuncu Yetkin Dikinciler, ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, şef Ali Ronay, iş insanı Sinan Öncel, iç mimar Yalın Tan, oyuncu ve proje tasarımcısı Murat Aygen, teknoloji iletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay, “Personalize RAMSEY by EzraTuba” için kumaşından aksesuarlarına kendi mükemmellerine ulaştıkları stilleriyle kamera karşısına geçti. Projede 10 ünlü erkeğin çekimlerini yapan sanat insanı Okan Bayülgen de kendini fotoğraflayarak bu deneyimin bir parçası oldu.

“Kalıpların Dışında Erkeklerin Hikayesi”

Dada Salon Art Gallery’de gerçekleşen geceye ev sahipliği yapan Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan, “Tasarımdan üretime kadar her alanda teknolojiyi kullanarak moda endüstrisinde pek çok ilke imza atan RAMSEY, tasarımlarında teknolojiden ilham alan Ezra ve Tuba ile bir araya gelerek kişiye özel dikime yepyeni bir boyut kazandırdı” dedi.

 

Tasarımcılar Ezra ve Tuba’nın; kumaş ve aksesuar seçimleriyle şekillendirdikleri ve RAMSEY’in yenilikçi kalıplarıyla muhteşem bir uyum yakalayan iddialı bir kişiye özel dikim Made to Measure koleksiyonu hazırladığını açıklayan Zeynep Doğan, şöyle devam etti: “Koleksiyonumuzu da ilk kez bu gece ‘Kalıpların Dışında’ hikayelere sahip isimlerin katılımıyla ve Okan Bayülgen’in objektifine verdikleri pozlardan oluşan sergiyle tanıttık. Bu isimlerin hikayeleriyle bizim yeni nesil kişiye özel dikim hizmetimiz Made to Measure’ın erkeklere kendi mükemmellerine ulaşma vaadi çok örtüştü. Takım elbise, ceket, gömlek, smokin gibi erkeklerin ihtiyaç duyduğu tüm kategorilerde bu hizmeti vereceğiz. Ezra ve Tuba’nın dokunuşlarıyla erkeklerin gardıroplarının adeta DNA’sı değişecek.”

“Ortak paydamız: Tasarım, Teknoloji ve Yenilikçilik”

Yeni işbirliği ile ilgili olarak tasarımcılar Ezra ve Tuba Çetin de şunları aktardı: “Erkek modasında 50 yıllık geçmişe sahip, Türkiye’nin en önemli erkek moda markalarından RAMSEY ile tasarım, teknoloji ve yenilikçilik ortak paydasında buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Teknoloji ile modayı buluştururken odağına tasarımı alan iki marka olarak bir araya geldik. RAMSEY ile işbirliği yaptığımız kişiye özel dikim hizmeti Made to Measure için erkeklere kendi stillerinde mükemmele ulaşabilecekleri çok özel bir koleksiyon ve imza hazırladık.”

Kişiye özel dikim hizmeti için RAMSEY’in İstanbul’da İstinye Park ve Zorlu Center, Ankara’da Panora AVM mağazaları ziyaret edilebilir. Ayrıca isteyen RAMSEY Made to Measure süpervizöründen randevu oluşturarak Türkiye’nin dört bir yanında istediği lokasyonda bu hizmetten yararlanabilir.

- VOLKAN ATİK, FATİH AKBACAKOĞLU, SEYİT NEBATİ, NEJDET AYAYDIN

- SEDEF ÇALARKAN

- ATASAY KAMER

- EZRA-TUBA ÇETİN, ZEYNEP DOĞAN, EMRE ALKIN, YETKİN DİKİNCİLER, ALİ RONAY, SİNAN ÖNCEL, MURAT AYGEN, İBRAHİM ÇOLAK, SAFFET EMRE TONGUÇ

- YETKİN DİKİNCİLER

- SAFFET EMRE TONGUÇ

- EMRE ALKIN

- SİNAN ÖNCEL

- İBRAHİM ÇOLAK

FACEBOOK İLE BAĞLAN