Jyo John Mullor'dan İlginç Tasarımlar

Yaratıcılıkta gerçekten de sınır yok. Motor kaskı almayı düşünenler, kendileri için herhalde daha da özelleştirilmiş bir kask bulamazlardı.Jyo John Mullor, kask tasarımı konusuna bambaşka bir boyut katarak, sanki kask yokmuşçasına gözüken ürünler tasarlıyor.Bu ultra gerçekçi duran kasklar, gerçekten de hem sizi koruyor hem de kask takmamışsınız gibi bir görüntü oluşturuyor.

Tasarımcı ürünleri konusunda çok ilginç açıklamalar yapmayı da ihmal etmiyor, bunlarda biri de "Motorları hayatım boyunca çok sevdim. Ama kasklardan nefret ediyorum." Bu yüzden de bu kaskları tasarladım. Aynı zamanda kendim de kullanıyorum. Çok fazla talep gelmeye başladı.

Kasklar henüz konsept aşamasında olsa da, çok yakında seri üretime de geçebileceğinin sinyallerini veriyor. Tabii kişiye özel olduğu için seri üretimde en azından belirli bir baz tasarım bulmak zorunda olacak.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Jyo John Mullor izmir, izmir Jyo John Mullor, ilginç tasarımlar, motor tutkunları izmir, motor tasarımları, değişik kask tasarımları izmir, izmir motor tutkunları