İzmir'in İlk Aşk Festivali'nden Renkli Görüntüler

14 Şubat Sevgililer Günü öncesi İzmirlilere aşk dolu bir festival yaşatmak için Dora Magazin Dergisi tarafından düzenlenen Love Fest, iki gün boyunca Alsancak'ta birbirinden renkli etkinliklere ve dikkat çekici defilelere ev sahipliği yaptı.Bu yıl ilki gerçekleştirilen organizasyon kapsamında söyleşiler, konserler, dans gösterileri, yastık savaşları, dj performansları ve yoğun ilgiyle izlenen defileler yapıldı. Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Kültür Mahallesi Platformu ve Konak Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Love Fest’in ilk gününde, İzmirli solist Şeyma Özbay ve rap şarkıcısı Kim, sırayla konserler verirken DJ Erbil Ellez de performans sergiledi.

Alsancak’ın merkezinde düzenlenen etkinliğin ikinci gününde ise ilk olarak Ertan Kayıtken ile moda üzerine ardından da psikolog Ferhan Bıçakçılar ile "İlişkilerde romantizmi nasıl canlandırırız" konulu aşk sohbetleri gerçekleştirildi. Daha sonra da sokak ortasında yastık savaşları yapıldı. Ardından günün ilk defilesi düzenlendi. Mustafa Bey Caddesi üzerine kurulan podyumda İzmir 100. Yıl Olgunlaşma Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen "Ege Aşkı" isimli defilede 40 tasarım sergilenirken ardından da Enis Barış Küçükçiftçi koreografisinde modacı Dilek Göktaş, Loft ve Torres defileleri ile stil yarışmalarının sevilen ikizleri Aycan ve Nurcan Şencan kardeşlerin yeni markaları Les Jumelles’in defilesi gerçekleştirildi. Moda gösterisinin ardından İzmirli şarkıcı Arda Türegün, suni kar altında mini konser verdi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dora Magazin Dergisi İzmir, İzmir Dora Magazin Dergisi, Love Fest İzmir, İzmir Love Fest, Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği İzmir, İzmir Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Konak Belediyesi, Şeyma Özbay, DJ Erbil Ellez, Ertan Kayıtken, Ferhan Bıçakçılar, Mustafa Bey Caddesi İzmir, Les Jumelles İzmir, İzmir Les Jumelles, İzmir Etkinlikleri, İzmir Defileleri, İzmir Modası