HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 7 Eylül 2018

İMA New Gen Defilesi

Magazinizmir
Türkiye’nin en yetkin moda okullarından İstanbul Moda Akademisi "Moda Tasarımı Programı" mezunları, New Gen, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, İlkbahar Yaz 2019 defilesiyle moda sektörüne ilk adımlarını atıyor.

İMA 2017-2018 "Moda Tasarımı Programı" mezunları arasından jüri değerlendirmesi sonucu seçilen 12 genç tasarımcının mezuniyet koleksiyonları 12 Eylül Çarşamba günü, saat 17:00’de Zorlu PSM’de gerçekleşecek New Gen defilesiyle sunulacak.

İMA "Moda Tasarımı Lisans ve Lisansüstü Programları" mezunları Bahar Yavuz, Begüm Kıran, Berk Gümüşterazili, Candan Tulga, Gökçe Kömürcü, Mertcan Öztekin, Muhammed İloğlu, Nazlıcan Karahan, Nikta Afshar, Sümeyye Başbuğu, Şebnur Günay, Şule Gül jüri değerlendirmesi neticesinde defileye çıkmaya hak kazandılar ve hazırladıkları ilk koleksiyonlarını sergileyecekler.

12 İMA mezunu her bir öğrencinin 5’er parçadan oluşan toplam 60 tasarımı sektörün ve moda severlerin beğenisine sunulacak.

10. yılını sektöre kazandırdığı 10 binin üzerinde mezunuyla kutlayan bugünün ve geleceğin moda profesyonellerinin buluşma noktası İMA, Moda Tasarımı eğitimini tamamlamış genç yetenekleri her sezon moda haftasında destekliyor ve hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına olanak sağlıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN