HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 8 Aralık 2022

IF Wedding Fashion İzmir’e Miss Lioness damgası

Magazinizmir
Özgün ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çeken moda dünyasının başarılı firması Miss Lioness Abiye, IF Wedding Fashion İzmir fuarına damgasını vurdu.

Yeni kreasyonlarını görücüye çıkaran firma defilesinde Özge Ulusoy ve Şevval Şahin başta olmak üzere birçok manken yer aldı. Davetlilerin büyük ilgi gösterdiği defile sonrası Magazin İzmir’e özel açıklamalarda bulunan Emrehan Aslan, 30 ülkede Miss Lioness Abiye kıyafetlerinin satıldığını söyledi.
IF Wedding Fashion İzmir’de yer alan standı yerli ve yabancı katılımcılarla sürekli görüşmeler yapan firma Avrupa’da bir toptan satış merkezi açacak.
MİSS LİONESS ABİYE DÜNYANIN TERCİHİ
İzmir’de 5 yıldır faaliyet gösteren Miss Lioness Abiye Genel Müdürü Emrehan Aslan, “Abiyelerimiz Yurtdışı ve yurt içinden yoğun talep görüyor. Yurtdışında Avrupa, Arap ülkeleri, Rusya ve Amerika’ya satışlar gerçekleştiriyoruz”
ÜNLÜ MANKENLERİN KATILDIĞI DEFİLE GÖZ KAMAŞTIRDI
“Özge Ulusoy, Şevval Şahin başta olmak üzere birçok mankenin katıldığı defilemizde 2023 kreasyonlarımız görücüye çıktı. Turuncu renkler ve parlak kumaşları ön plana çıkardık. 2023 biraz daha yeniliğe açık bir yıl olacak. Kumaş detaylarında değişiklikler olacak. Parlak, aynalı kumaşlar yer alacak. Bugünkü defileye parlak kumaşlarla başladık. Ana koleksiyonumuz oranj kıyafetlerdi. Devamında ise parlak aynalı kumaşlardan oluşan kıyafetlerimizi sergiledik.”
“Ülkelerin talepleri arasında eskiden daha bariz farklar oluyordu. Modeller artık uluslararası olmaya başladı. Avrupa daha sade modeller talep ediyor. Arap ülkeleri daha ağır modelleri seviyor.”
30 ÜLKEDE MİSS LİONESS ABİYE
“Avrupa’da bir toptan satış noktası açmayı planlıyoruz. Mimar Kemalettin’de daha geniş bir yere geçmek istiyoruz. Miss Lioness olarak artık dünyanın 30 ülkesinde tercih ediliyor. Mimar Kemalettin ve Kapılar’da yer alan showroomlarımızda faaliyet gösteri
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN