HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 26 Aralık 2019

HOM DESİNG CENTER, SİREN ERTAN’IN TASARLADIĞI YASTIK YILBAŞI AĞACINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Magazinizmir
Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki premium markalarına ev sahipliği yapan ilk alışveriş merkezi HOM Design Center, Siren Ertan’ın yastıklardan tasarladığı sıra dışı yılbaşı ağacına ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin en büyük tasarım ve dekorasyon merkezi HOM Design Center, modada olduğu kadar dekorasyon konusunda da büyük başarılara imza atan, cemiyet hayatının önemli isimlerinden Siren Ertan’ın tasarladığı yastık yılbaşı ağacı ile yeni yıl coşkusunu birbirinden ünlü konuklar ve dekorasyon tutkunlarıyla buluşturdu. Davete; Ahu Orakçıoğlu, Gülay Kamaz, Dilara Koçak, Sinem Güven, Monikİpekel, Reyhan İpekel, Seval Bahçıvan, Zehra Öney, Elif Dağdeviren, Meral Yazıcı, Füsun Kuran, Beste Yurttaş, Zeynephan Gemicioğlu, Zeynep Üstünel, Hakan Helvacıoğlu, İpek Develi, Renee Saban, Meltem Tahrancı, Pınar Kartal Timer, Selda Tasa, Yelda İpekligibi cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.   

Siren Ertan İstanbul markasıyla moda dünyasında yer alan Siren Ertan; HOM Design Center için özel olarak tasarladığı yılbaşı ağacı hakkında şunları söyledi:

“15 yıl önce kurduğum markam, sadece hautecouture giyim olarak hayata geçti. Zaman içinde tasarımlarıma ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar da eklendi. Daha sonra ise dekorasyona olan tutkum sebebiyle yastık tasarlamaya başladım. Eve gelen misafirlerimin ve fotoğraflardan görenlerinyastıklarımı çok beğenmesi üzerine bir yastık koleksiyonu yapmaya karar verdim. Türkiye’de dekorasyon ve tasarım anlamında birçok premium markayı tek çatı altında buluşturan HOM Design Center’la birlikte yılbaşı için kurguladığımız projede de bu yastıklardan bir yılbaşı ağacı yapmaya karar verdik. Türkiye’de ilk kez bir yastık yılbaşı ağacı yapmış olmaktan ve bu projenin parçası olmaktan dolayı çok mutluyum.”

Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üstünde premium markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezi HOM Design Center; Siren Ertan’ın kendi imzasını taşıyan yastıklardan tasarlanan yılbaşı ağacı ile 15 Ocak’a kadar sizleri bekliyor. 

- HAKAN HELVACIOĞLU

- SİNEM GÜVEN

- ERSİN KAYALAR, SİREN ERTAN

- SELDA TASA

- AHU ORAKÇIOĞLU

- REYHAN İPEKEL, MONİK İPEKEL, ÖZLEM GÜSAR

FACEBOOK İLE BAĞLAN