HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 3 Aralık 2019

HIZLI MODA VE PARFÜMERİNİN BULUŞMASI: JO MALONE x ZARA

Magazinizmir
Hızlı modanın en güçlü temsilcilerinden olan Zara, parfüm koleksiyonu ile de adından söz ettiriyordu. Şimdi de perakende devi, genişlettiği ve alkış toplayan koku ailesi için ikonik bir iş birliğine imza atıyor.

  Koku dünyasının kült isimlerinden Jo Malone, Zara için tasarladığı Zara Emotions Koleksiyon için duyduğu heyecanı 'Bu inanılmaz yaratıcılık ve iş birliği serüveninde Zara’ya katılmaktan zevk duyuyorum. İlk koleksiyonumuz hem Zara hem de Jo Loves markalarının küresel mirasından faydalanıyor ve benim uzun yıllardır sevdiğim malzemelerden oluşuyor. Her koku, hikayesini benzersiz bir şekilde aktarabilmesi için bir kişilik ve bir sesle işlendi.' sözleriyle anlatan Jo Loves'ın Kurucusu Jo Malone CBE'ye bakılırsa bu koku ailesi uzun süreli bir birlikteliğin ilk meyvesi.

Sürpriz koleksiyon oldukça geniş; tam 8 farklı kokudan oluşuyor. Vetiver Pamplemousse, Waterlily Tea Dress, Ebony WoodAmalf SunrayTuberose NoirFleur D’OrangerFleur De Patchouli, ​Bohemian Bluebells isimlerine sahip kokular sizi İtalyan kıyılarından düşsel çiçek bahçelerine, sıcak bir kış gecesinden zarif bir piknik serüvenine götürecek güce sahip. 15 Kasımda satışa sunulan bu koleksiyona bizce göz atmayı unutmayın.

ETİKETLER: ZARA , JO MALONE , EAU DE PARFUM , KOLEKSİYON , İŞ BİRLİĞİ , ZARA EMOTİONS

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN