HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 26 Aralık 2019

HAPPY SANTA SHOPPING FEST İLE YILBAŞI ALIŞVERİŞİ YAPTILAR

Magazinizmir
Jade & Co Events’in Kurucusu Yeşim Yılmaz’ın organizasyonluğunda gerçekleşen Happy Santa Shopping Festival, 3 gün boyunca keyif dolu yılbaşı alışverişine ev sahipliği yaptı.

Aston Martin Türkiye sponsorluğunda ve Özlem Yarar’ın ev sahipliğindeki etkinlik Sapphire AVM’de ziyaretçilerini ağırladı.


Emel Yıldırım, Burcu Ziyal, Doğuş Çabakçor ve Tuçe-Tuğba Peksayar gibi ünlü isimlerin markalarıyla bulunduğu Happy Santa Shopping Festival, çok sayıda ünlü ismi de ağırladı. Kafkas Jewellery,  Fauchon Paris, Les Benjamins, Five O’clock gibi markaların yer aldığı 100’ün üzerinde firma, yılbaşı için hediyelik ürünlerini tanıtma imkanı buldular.  Alışverişin yanı sıra DJ Doğuş Çabakçor’un  eğlence dolu performansı ve en uzun güne özel partisi ile misafirlere eğlenceli bir festival keyfi sunuldu.

Happy Santa Shopping Festival’e katılan ünlü isimler arasında; Hakan Baş-Bensu Soral, Özge Ulusoy, Ivana Sert, Özlem Yıldız, Alegra Levi, Arzu Kunt, Ayşegül Kayabay, Ayşe-Şeyda Yıldırım, Burcu Şendir, Eda Güzelcik, Eda Özcan, Elizabeth Mas, Emre Ziyal, Ersin Düzen-Seyhan Şaşko, Gabriella-Jimmy-Novalli-Gabriel Durmaz, Gamze Orman, Gülbin Simitçioğlu, Hande Yağcı, İnci Pars- Hüseyin Özgürgün, Katre Yırtıcı-Okan Turan, Laura Margarita, Mustafa Tatlıcı, Nalan Aksoy, Nuray-Ömer Ali Gümüşkaya, Saffet Emirhan Karayalçın, Demir Serter ve Müge Arnas vardı.
 
 
- ÖZGE ULUSOY
 
 
- HAKAN BAŞ, BENSU SORAL
 
 
- İVANA SERT
 
 
- ÖZLEM YILDIZ
 
 
- DOĞUŞ ÇABAKŞOR
 
 
- EMRE, BURCU ZİYAL
FACEBOOK İLE BAĞLAN