MODA -- 14 Kasım 2015

Hadise İzmirli Moda Tutkunlarıyla Buluştu!

Magazinizmir
Başarılı sanatçı Hadise, sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist’in işbirliği ile hayata geçirdiği “Hadise for Twist” koleksiyonu tanıtımı kapsamında 12 Kasım 2015, Perşembe günü saat: 15.30’da Agora Alışveriş Merkezi Twist mağazasında moda severlerle buluştu.

Hadise ve Twist tasarım ekibinin uzun süren çalışmalarının ardından hazırlanan, modern siluetlerin farklı kumaşlarla birleştiği rock esintileri ve feminen tasarımların ön planda olduğu koleksiyona sahip olmak isteyen hayranları, Hadise’yi yakından görmek için saatler önce Twist mağazasına geldi. Moda severlerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik boyunca Hadise tüm hayranları ile yakından ilgilendi. 44 parçalık koleksiyonun tüm Twist mağazalarında satışta olduğunu belirten ünlü sanatçı, “Bu koleksiyon içimdeki asi ruhu ortaya çıkardı. Çok keyifli bir çalışma oldu” dedi.
 

Hadise for Twist Koleksiyonu Koleksiyon Bilgisi:
Modern siluetlerin farklı kumaşlarla birleştiği rock esintileri ve feminen tasarımların ön planda olduğu Hadise for Twist Koleksiyonu’nda siyah, ekru, kırmızı ve bej renkler ağırlıkta.

Koleksiyonun en gözde parçaları arasında; trok ve kuşgözleri ile zenginleştirilmiş süet uzun pardesü, metal tokalı deri kemer aksesuarlı skater elbise, biker deri pantolon, inci detaylı biker deri ceket, kırmızı şeritli leopar desen kürk, uzun leopar desen hırka, leopar desenli payet ile işlenmiş mini elbise, kırmızı wrap büstiyer ve pantolon takımı, omzu bantlı kırmızı skater elbise, kırmızı kuşgözü detaylı mayo, gümüş rengi pardesü, gümüş rengi deri korseli mini elbise, parlak boncuk püsküllü kalem elbise yer alıyor.

Hadise for Twist Koleksiyonu’nun aksesuarları arasında; tekli kullanımda minimal, beraber kullanıldıklarında ise asi punk bir duruş sunan kelepçe formundaki metal bileklikler, zincir tasma kolyeler, leopar baskılı tay tüyü ile tasarlanan bucket formundaki çantalar göze çarpıyor. Koleksiyonu tamamlayan yüksek topuklu bootie ve bant detaylı stilettolar ise seksi kafes detaylarıyla modern bir şıklık sunuyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN