Gardırobonuzun Olmazsa Olmaz 7 Parçası

Dolabınızda çok fazla kıyafetiniz var ve hala giyecek bir şey bulamıyorsanız doğru parçaları seçmenizi sağlayacak önerilerimize göz atın.Siyah Blazer

İpekyol: 152,00 TL

Sizi gündüz ve gece şıklığa taşıyacak kurtarıcı bir parça. Jean’lerle kombinleyerek spor, kumaş pantolonlarla tamamlayarak da cesual bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Beyaz Tişört

Koton: 12,99 TL

Her şeyle kombinleyebildiğiz için dolabınızda mutlaka olması gereken bir parça.

Siyah Jean

Adl: 149,00 TL

Üzerinize tam oturan jean olmazsa olmaz, özellikle siyah bir jean. Beyaz bir tişörtle ya da beyaz bir gömlekle kombinleyebilirsiniz. Hem rahat hem şık görünüm oluşturmuş olursunuz.

Bomber

Network: 399,00 TL

Yeni bir bomber alacaksanız mutlaka siyah alın dar bir elbiseyle bile kombinlediğiniz zaman çok güzel duruyor.

Beyaz Gömlek

Beymen: 395,00 TL

Hiçbir zaman modası geçmeyen beyaz gömleklerle her şekilde kombin yapabilirsiniz Çok fazla kombinleyebildiğiniz için farklı bir şey giymişsiniz gibi görünebiliyor.

Leopar Desenli Kaban

H&M: 299,00 TL

Leopar deseni özellikle sokak modasında son derece güçlü bir etkiye sahip. Şık topuklularla spor çantaları birleştirerek kombinleyebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon

Mango: 199,00 TL

Her mevsim üzerini değiştirerek giyebileceğiniz yüksek bel pantolonlar dolabınızda olması gereken bir parça. Spor ayakkabıyla, topukluyla, çizmeyle de giyebilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Sokak Modası, İzmir Moda Önerileri, En Trend Moda Kıyafetler, Trend Kabanlar, Trend Gömlekler, Sokak Trendi