HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 19 Aralık 2019

G LINGERIE, TÜM KOLEKSİYONLARINI UNIQBOX’DA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PARTİ İLE TANITTI!

Magazinizmir
G Lingerie, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını UniqBox’da önceki akşam gerçekleştirdiği parti ile tanıttı.

Türkiye’deki iç giyim mağaza kültürüne yeni bir soluk getirerek dünyaca ünlü markaları bir arada sunan G Lingerie,tüm koleksiyonlarını tanıttığı partiyi Kraft Medya organizasyonuyla UniqBox’da gerçekleştirdi. Didem Soydan’ın katılımıyla gerçekleşen partiye moda ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

Merve Yıldırım, Duygu Genç, Hakan Kütahya, Arda Bektaş, Aşkım İrem Aktulga, Ahu İranovaska, Uğur Kıral, Yonca Kunacav, NatalieKolyozyanve Pucca gibi ünlü bir çok sosyal medya fenomeni de partiye katılım gösterdi. 

Kadınlara bedenlerini, kıvrımlarını sevmelerini sağlayan ve her zaman özel olduklarını sık sık hissettiren G Lingerie, her yaşa ve tarza uygun ürünlerini mini bir defileyle bu özel gecede tanıttı. Gecenin konuşmacılarından G Lingerie Genel Müdürü Neval İsar’ın“ G Lingerie olarak biz kadınların her yaşta güzel ve özel olduğu bilinciyle bu yola çıktık. Kurulduğumuz günden bugüne her bedenin içinde rahat edeceği ve kendini mutlu hissedeceği ürünleri sizlerle buluşturuyoruz ve buluşturmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki mutluluk içimizde başlar…” sözleri gecede büyük alkış aldı. Her insanın farklı olduğu gibi her vücudun da özelliklerinin farklı olduğunu, standart kalıplardan çıkarak her bedenin kendine uygun ürünlerle hayat bulduğu beden olumlamayı sahiplenen G Lingerie, bir kez daha herkesi kendine hayran bıraktı.  

G Lingerie dünyasının genç ve dinamik yapısı partinin konseptine de yansıdı.Özel ışık şovlarla başlayan parti Canan Soylu’nun muhteşem performansıyla geç saatlere kadar devam etti. 

- DİDEM SOYDAN

- AŞKIM İREM AKTULGA

- UĞUR KIRAL, MERVE YILDIRIM

-  GÖKÇİN İPEKAR, ASLI GÜRER, CEREN DEMİR, İREM ÖZBAY, YONCA KUNAÇAV

- PINAR IŞIK ( PUCCA )

Davetlilerin G Lingerie ürünleriyle katıldığı partinin #KıvrımlarınıSev ve #SizÖzelsiniz hashtagleride sosyal medyada büyük ses getirdi. 

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN