HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 26 Şubat 2020

ESRASTYLE.COM’DA ÇOCUK GİYİMDE İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI

Magazinizmir
“Modanın Adresi” anlayışıyla farklı tarzları bir arada buluşturan ve geniş bir kitleye hitap eden esrastyle.com’da çocuk giyim ürünlerinde %50’ye varan indirim başladı.

 2016 yılından itibaren faaliyette bulunan ve 3-5 gün süreli mini festival niteliğindeki organizasyonlar düzenleyen Insta Event Alışveriş Festivali’nin online satışa yönelik girişimi olarak faaliyete geçirdiği ve moda dünyasına farklı bir boyut getirme hedefi bulunan esrastyle.com’da çocuk giyim ürünlerinde indirim günleri başladı. Erkek ve kız çocuklarına yönelik eşofman takımı, elbiseler, 3’lü takımlar ve diğer giyim ürünlerinde %50’ye varan indirimler, çocuk sahibi olan kişilerin kendi giyim modellerine gösterdikleri özen ve hassasiyeti çocukları için de göstermelerine fırsat sağlayacak. Kampanya süresince seçili ürünlerdeki ücretsiz kargo imkanı da günümüzün alışveriş deneyimi ile ebeveynlerin mağazaya gitmeden rahatça alışveriş yapmasına olanak sağlayacak.

 

Sitesinde anne & bebek, kadın giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta, mücevher, zücaciye, ev dekorasyon, ev tekstili, çocuk giyim gibi geniş bir yelpazeyle hizmet veren esrastyle.com’daki çocuk giyim ürünlerindeki indirim, kampanyadaki seçili ürünlerde %50’ye varan oranda devam edecek.

FACEBOOK İLE BAĞLAN