HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 26 Aralık 2019

DİESEL İLE ZAMANA RENKLİ BİR BAKIŞ

Magazinizmir
Saatte sportif şıklıktan vazgeçemeyenlerin markası olan Diesel, transparan silikon kayışı ve degrade camıyla alışılmışın dışında bir tasarıma sahip yeni modelleriyle zamanın hayatımızda bıraktığı eşsiz renklere gönderme yapıyor.

 Dinamik bir duruşa ve sportif şıklığa sahip tasarımlarıyla adından söz ettiren Diesel’in en yeni modelleri, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla saat tutkunlarıyla buluşuyor. Vida detayların kullanıldığı mavi ve turuncu renk geçişli degrade camıyla daha da iddialı bir forma bürünen model, farklı kadran tasarımıyla da göz alıyor. Saatte kullanılan transparan silikon kayış ise tasarımın renk dengesini vurguluyor.

 

Çelik kasası şeffaf bir yüzeyle tamamlanarak, transparan silikon kayışla tam bir bütünlük sergileyen modelde ise yine mavi ve turuncu renk geçişli degrade cam göze çarpıyor. Kadran üzerinde kullanılan Diesel logolu çelik yüzey ise tasarıma son noktayı koyuyor.

Ürün Fiyatı : 2.730 TL

Ürün Fiyatı : 1.870 TL

Diesel’in farklı zevklere hitap eden zengin saat koleksiyonunu Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN