HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 10 Ekim 2022

COLUMBIA İLE SONBAHARA HAZIRLAN!

Magazinizmir
Sıcak yaz günlerini yavaş yavaş geride bırakırken yaprakların kahverengi, turuncu renge döndüğü manzaraları keşfetmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Doğanın tüm güzelliklerini keşfederken Columbia’nın üstün teknoloji ürünleri size eşlik edecek. Columbia ile bu sonbaharda herkes dışarı!

PEAKFREAK™ II OUTDRY™ ile zorlu gibi gözüken yürüyüşlerde hedefinize konforlu adımlar ile ulaşın! Yürüyüş, koşu ve tırmanma için tasarlanan bu çok yönlü, hafif teknik ayakkabı ile yolunuza çıkan her şeyin üstesinden gelin! Olası darbelerin etkisini en aza indiren Techlite+™ orta taban, doğal bir orta taban kavraması sunan Navic Fit™ ve üst düzey zemin tutuşu sağlayan Adapt Trax™ dış taban ile bu sonbahar doğada adım atılmadık yer bırakmayacaksınız! Aniden bastıran yağmurda Outdry™ teknolojisinin üstün su geçirmez yapısı, eğlenceli anlarınızda konforunuzdan ödün vermemenize yardımcı olur. Su birikintilerinden korkmadan yolunuza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

 

AGATE ALLEY™ INTERCHANGE MONT ile her türlü hava koşuluna hazırsınız. Katmanlarını hava durumuna göre istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hava yağmurlu ise sadece dış katmanını, soğuk ise her iki katmanını birlikte, hafif serin ise sadece montun iç katmanı olan yeleği giyebilirsiniz. Agate Alley™ Interchange montun dış katmanı su geçirmez dikiş yapısı kullanılarak tasarlanmıştır. Yelek kısmının astarı ise Omni-Heat™ ısı yansıtma teknolojisi ile üretilmiştir. Fermuarlı yan ceplerinde eşyalarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir manşet ve etek ucu montun vücudunuza tam uyum sağlamasını destekler.

 

Columbia ürünleri, şehirde ya da doğada gerçekleştirdiğiniz her aktivitede konfor ve koruma sunarken sıradan bir gününüzü bile macera dolu bir güne çeviriyor. Sonbaharı heyecanla bekleyen doğaseverlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili yeni sezon Columbia ürünleri eylül ayı itibari ile www.columbia.com.tr ve Columbia Mağazalarında yerini alıyor.

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarına konfor sağlıyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN